rss · Неділя, 27.09.2020, 06:54

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

З Днем Народження, сайт!

27.01.2010 20:19

На фото: так вигладав сайт в перші дні створення.

Ми всі спілкуємося з друзями, знайомими, захоплюємося цікавими ідеями, працюємо, досягаємо успіхів. Але у всьому цьому є одна спільна риса – все, з чим ми стикаємося, все що ми робимо, всі з ким ми спілкуємося має свій День Народження.


Отож сьогодні ми зібралися для того, щоб привітати з Днем Народження сайт селища міського типу Червоне, який став частинкою нашого життя.

Трішки історії. Ідея створення сайту прийшла в світлу голову Петриченка Юрія. Після багатьох безсонних ночей, після десятків прочитаних книг, після тисяч переглядів різних інтернет-сторінок 24.02.2009 року з’явилася перша сторінка сайту про смт Червоне за адресою www.chervone.at.ua. Перше відвідування сайту людиною, згідно даних uCoz відбулося в суботу, 24.01.2009 о 01:49 годині. 

Після створення та структуризації сайту, а такоє його первинного наповнення, через соціальну мережу, сайт Однокласники.ру, було повідомлено жителів селища, які в основному пороз’їжджалися по різних містах. Через соціальну мережу, тому, що власне в селищі далеко не кожен житель має доступ до мережі Інтернет і не кожен житель має змогу спілкуватися за допомогою Інтернету, але в соціалці нареєструвалось достатньо щоб інформація розійшлася зі швидкістю світла. Та час не стоїть на місці і все більше і більше людей в Червоному на сьогоднішній день мають змогу побачити в себе дома на комп’ютері сайт рідного селища. 

А далі, як то кажуть, «пішло-поїхало». Почали люди заходити на сторінки сайту. Хто мав змогу і бажання приєдналися до однодумців, які розвивають і роблять сайт, роблять його цікавішим кожного дня. Перше повідомлення на форумі, одній з тем, які створив Петриченко Юрій, додав Олійник Тарас. Тарас дуже цікаво спілкувався і виявився доволі продвинутим в інтернет технологіях та програмуванні, тому Юра запропонував йому стати модератором сайту на що він з радістю погодився. Потім до спілкування на сайті приєднався Шинкар Олександр, який своєю завзятістю та нестримним креативом допоміг сайту стати таким, яким вийого бачите зараз. Саша та Тарас на данний момент найкращі модератори та ідейні генератори сайту!  Завдяки зусиллям цілої команди: Шинкар Олександр, Тарас Олійник, Ростислав Ключенко, Левчук Дмитро, Півень Сергій, Пишняк Людмила, Сидоренко Маша, Бачинський Сергій, та всі не байдужі користувачі, сайт розвивається, та дає змогу іншим людям по всьому світі хоч через екран монітору побачити рідні пейзажі і види, хтось знаходив на сторінках щось корисне і цікаве для себе. 

Ось так народився і продовжує рости наш сайт про Червоне.

Далі користувачі ділилися враженнями з рідними, близькими, друзями. Так наш сайт ставав кожного дня все відомішим і відомішим. Кожен користувач вносив свої ідеї, пропозиції та міркування відносно розвитку сайту. Були створені цікаві розділи на форумі, добавлялися фото, розміщувалася творчість жителів.

На початку березня 2009 року відомості про Червоне були перекладені на англійську мову Шинкарем Олександром. Весь текст перекладу було відредаговано і перевірено Мельничук Ольгою, яка вже давно проживає в Ірландії. Це дало можливість людям, які знаходяться далеко за межами України в англомовних країнах, також показати свою Батьківщину своїм знайомим.

Розвивався розділ «Творчість». Позитивно до ідеї створення сайту віднісся Шинкарук Володимир Федорович, відомий діяч культури, який надав свої твори і вірші для розміщення на сторінках сайту. Також свої вірші та пісні розмістили на сторінках Шинкар Олександр, Перчук Зіновій Федорович, Пально Юлія Валеріївна, Олійник Тарас, Ключенко Ростислав, Бачинський Сергій Валерійович. В кожного є своє цікаве і ні на що не схоже світосприйняття, що і відображається у вигляді віршів та пісень. Так багато хто міг дізнатися, що жителі селища досить обдаровані і творчі люди.

Потім 27.03.2009 року в районній газеті «Новини Андрушівщини» опубліковано статтю про сайт з назвою «Червоне - зробимо кращим», що власне і є девізом сайту. Більшість мешканців району дізналися, що є такий сайт і такі цікаві люди в Червоному.

Згодом було куплене доменне ім’я www.chervone.com, що говорить про солідність даного проекту.

Почав розвиватися розділ «Школопедія». Ідея створення належить Шинкар Олександру. Ідея створення розділу – дати відповіді на теми загальноосвітньої шкільної програми на сторінках сайту. Так як він в свій час прогуляв багато уроків, то є можливість самому пізнати щось нове і всім бажаючим, хто навчається, знайти відповідну інформацію для підготовки до уроків. На сьогоднішній день в мережі Інтернет знаходиться велика маса цікавих ресурсів для навчання. Це і відео уроки, і текстова інформація, і аудіо записи. Все це дало змогу зацікавити молодь, а отже і донести до багатьох людей інформацію про селище та його людей.

Ключенко Ростислав придумав і намалював фав-іконку сайту, яка є унікальною. Також Ростислав пізніше написав та записав пісню про Червоне, яка радує кожного червоненця, що відвідує наш сайт.

З часом mr_smith придумав та створив нову "шапку" для сайту і тепер сайт ви впізнаєте саме по його "шапці".


Є така сучасна традиція, як зустрічі людей, які спілкуються в Інтернеті на різні теми. От таку традицію зустрічей користувачів сайту і було запропоновано Булієм Антоном. Перший раз ми зустрілися 25.04.2009 року. Поспілкувалися в реальному житті, пожарили на кар’єрі шашлики, зарядилися позитивною енергією.

Ця ідея сподобалася всім і вже 18.07.2009 року відбулася друга зустріч під назвою «Перезарузка», за мотивами відомої трилогії «Матриця». Ми відвідали музей селища, що знаходиться в Червоненській середній школі. Ми поспілкувалися з школярами. Кожен згадав ті найкращі роки, проведені в стінах рідної школи. Розказали про себе, про сайт. Всім сподобалось. А потім традиційно провели гарно час на природі. Було вражаюче і цікаво.

Далі 22.08.2009 року відбулася третя зустріч під назвою «Революція». Це малося на увазі саме революція в свідомості. Цього разу нам пощастило відвідати музей селища, що знаходиться в приміщенні цукрового заводу. Відпочинок на природі запам’ятався тим, що ми внесли свій маленький вклад в охорону природи. Ми власними силами, скільки змогли збирали і вивозили сміття, яке накидали недобросовісні відпочиваючі біля кар’єру. Також ми розмістили на деревах попередження з проханням більш культурно відпочивати в лісі. Все ж таки завтра вам самим буде гидко прийти на те ж місце, де вчора ви ж самі насмітили. Ще були і спортивні ігри, і пісні під гітару біля вогнища. Враження від зустрічі не передати словами.

А сайт весь цей час наповнювався цікавими статтями про Червоне, про жителів селища і не тільки.

На сьогодні можна сказати, що наш сайт відвідали більше 75 тис. відвідувачів. Це в середньому за рік більш ніж 200 різних користувачів в день. На сьогодні по даним статистики кожен день сайт відвідує, в середньому 1000 людей. А це значить, що хтось продивився інформацію про рідне селище, хтось згадав, що відвідував це селище влітку чи восени, а багато хто вперше в житті пізнав, що є таке чудове селище Червоне в Україні.

До речі хочу нагадати, що селищ Червоне в Україні налічується аж 55. Але певен, що багато хто з тих відвідувачів сторінок сайту певен, що Червоне – це саме наше рідне Червоне, що на Житомирщині.

Переглядів сторінок налічується більше 400 тис. Це в середньому за рік майже 1100 переглядів різних сторінок за день. Отже інформація, яка знаходиться на сторінках сайту є цікава і корисна.

Географія перегляду сторінок сайту – це Україна, Росія, Германія, Китай, США, Норвегія, Великобританія, Японія та багато інших країн. Звичайно кількість перегляду сторінок нашого сайту найбільше з України та Росії.

Тому можна сказати, що робота ведеться цікава і корисна. Всім бажаємо гарного настрою, цікавих ідей, гордості за свою Батьківщину, своє селище Червоне.

Ще раз вітаємо всіх небайдужих з Днем Народження сайту про Червоне. Надалі нас чекають нові досягнення, нові ідеї, нові користувачі і туристи селища. «Давайте разом зробимо Червоне кращим! Зроби свій вклад у розвиток і ти!» Щоб кожен з гордістю міг сказати, що наше Червоне дійсно відоме як в Україні, так і за її межами!


Shooler, mr_smith

24.01.2010 г.

Категорія: Статті про Червоне · Додав: Shooler (27.01.2010) · Автор: Shooler, mr_smith
Переглядів: 3544 · Правовласникам!
Рейтинг: 5.0/7

Популярні статті:

Всього коментарів: 3
avatar
1
1 Mr_HYDE • 13:21, 27.01.2010 • url Матеріал
Цікаво. Ось воно як було...
avatar
2
2 mr_smith • 22:30, 27.01.2010 • url Матеріал
Так, саме так і це дуже стислий та лаконічний переказ... :)
avatar
3
3 el_Chupacabra • 23:17, 27.01.2010 • url Матеріал
Більш подробніше розказує форум.
Вгору
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.207.106.142
Браузер:

Cайт живе: