rss · Четвер, 21.01.2021, 07:58

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 110
Показано матеріалів: 25-36
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 9 10 »

Селище Червоне [35]
Статті, вірші, пісні, казки, та інші матеріали присвячені нашому селищу
Статті про все на світі [36]
Розділ для дуже важливих на Ваш погляд матеріалів на будь-які теми.
Знання [33]Спорт [6]
Спортивне життя планети.

Переглядів: 20971 · Дата: 25.10.2009
2
Ми всі звикли до того, що селище Червоне – це наше рідне Червоне. Це замок Терещенка, це цукровий завод, це спиртзавод, це «Грабарка», це «Кар’єр», це «Роза», це «Польовий», це «Жомні ями» і «Запретка». А скільки ж сіл, селищ та селищ міського типу із назвою Червоне є в Україні?
Категорія: Статті про Червоне · Додав: Shooler

Переглядів: 2906 · Дата: 19.10.2009
1
Федор Федорович Терещенко — богатый киевский сахарозаводчик, заинтересовавшись авиацией, стал деятельным членом Киевского общества воздухоплавания. В 1909 г. он построил аэроплан, весьма напоминавший тип “Блерио-ХI, и издал альбом его чертежей. Самолет без двигателя был выставлен на XII Съезде русских естествоиспытателей и врачей в декабре 1909 г.
Категорія: Статті про Червоне · Додав: mr_smith

Переглядів: 2846 · Дата: 19.10.2009
Варто сказати, що пам'ять про представників цього славного українського роду не змогли знищити навіть роки, в які стирали історичні дати й перекреслювали епохи, а не лише людей. Принаймні, пересічний українець хоча б кілька слів може сказати про представників цього славного роду. Значно менше людей зможе продемонструвати власну ерудицію, коли мова заходить про Терещенків.
Категорія: Статті про Червоне · Додав: mr_smith

Переглядів: 3266 · Дата: 19.10.2009
2

Наздоганяючи на початку минулого століття промислову Європу, українські капіталісти допомогли інженерам-аматорам випередити світ за кількістю та якістю технічних винаходів. 95 років тому з київського аеродрому піднявся в небо перший у Російській імперії аероплан, сконструйований студентом гуртка повітроплавання Київського політехнічного інституту. А також в селищі Червоне, Житомирської обл., Андрушівського р-ну (на той час Бердичівського повіту Волинської губернії), було розроблено, та пущено в серійне виробництво сім моделей аеропланів.

Категорія: Статті про Червоне · Додав: mr_smith

Переглядів: 3303 · Дата: 18.10.2009
2
Начало 1903 года для знаменитой семьи Терещенко было печальным: в январе умер Никола Артемьевич, в феврале — его сын Иван. Но то, что они оставили потомкам, служит Украине.
Категорія: Статті про Червоне · Додав: mr_smith

Переглядів: 7539 · Дата: 14.10.2009
Ребенок рождается, издает первый крик, врач перерезает ему пуповину и кладет его на грудную клетку мамы поближе к соску. После этого акушерка или педиатр помогает малышу захватить сосок... А что происходит до этого события?
Категорія: Здоров'я · Додав: mr_smith

Переглядів: 2753 · Дата: 14.10.2009
Нет человека, который бы не мечтал об ослепительной улыбке. Но, к сожалению, со временем наши зубы желтеют, и избавиться от этого природного процесса не так просто, но все же возможно. Вашему вниманию советы по отбеливанию зубов.
Категорія: Здоров'я · Додав: mr_smith

Переглядів: 8904 · Дата: 08.10.2009
Магнітне поле – складова частина, „електромагнітного поля”, що є окремим видом матерії. Особливість магнітного поля проявляється в його механічному діянні лише на рухомі електричні заряди або на тіла, які мають магнітний момент, незалежно від того, рухаються вони чи ні. Джерелами магнітного поля є рухомі електричні заряди, наприклад, струм у провідниках. Магнітне поле пов’язане з електричним полем. Цей зв’язок проявляється в тому, що при зміні одного з них виникає друге. Магнітне поле, що існують навколо магнічених тіл, в тому числі й магнітів, спричиняються рухом електричних частинок, з яких складаються тіла (електронів, нуклонів).

Переглядів: 8879 · Дата: 08.10.2009
3 метою заощадження електричної енергії під час її транспортування та ефективності її використання у техніці об'єднують низку кіл з незалежними джерелами живлення в одну систему. Широко використовуються трифазні та шестифазні кола. 
Трифазну систему вперше розробив та впровадив наприкінці XIX ст. М.О. Доліво-Добровольський. Джерелом енергії у трифазних системах є три обмотки генератора. Обмотки укладаються таким чином, що вони індукують змінні ЕРС, які зсунуті на третину періоду. 
Трифазне електричне коло — це сукупність трьох електричних кіл, що мають синусоїдну ЕРС однакової частоти. ЕРС зсунуті за фазою на одну третину періоду. Ці ЕРС генеруються в одному (звичайно машинному) джерелі живлення. 
Фазами називають незалежні електричні кола з незалежними джерелами живлення, що об'єднуються в одну систему. 
Фазами також називаються незалежні джерела живлення кожного кола, що об'єднуються. 
Фазами ще називаються приймачі електричної енергії в кожному колі, що об'єднуються.


Переглядів: 11723 · Дата: 08.10.2009
Електричний струм — це впорядкований рух заряджених частинок у просторі. У металах та напівпровідниках це електрони, у електролітах позитивно та негативно заряджені іони, у іонізованих газах — іони та електрони. За напрямок струму вибирають рух позитивно заряджених частинок. Таким чином напрямок руху струму в металах протилежний напрямку руху електронів. 
Кількісно електричний струм характеризується диференційною векторною величиною густиною струму, або у випадку струму в проводах інтегральною величиною силою струму. 
Під час замикання в колі змінна електрорушійна сила (ЕРС) створює змінний струм. Значення такого струму і напруги в колі змінюються з часом за гармонічним законом. Ці періодичні зміни викликають періодичні коливання швидкості впорядкованого руху заряджених частинок.


Переглядів: 6176 · Дата: 07.10.2009
По сучасних уявленнях, електричні заряди не діють один на одного безпосередньо. Кожне заряджене тіло створює в навколишньому просторі електричне поле, яке робить силову дію на інші заряджені тіла.
Головна властивість електричного поля – дія на електричні заряди з деякою силою. Таким чином, взаємодія заряджених тіл здійснюється не безпосереднім їх впливом один на одного, а через електричні полюси, що оточують заряджені тіла.


Переглядів: 8983 · Дата: 07.10.2009

Пості́йний струм — електричний струм, незмінний в часі.

Використовування терміну постійний струм (так само, як і змінний струм) підкреслює «силовий» характер даного сигналу, тобто це електричний сигнал, що передає потужність, призначений для живлення електричних пристроїв. У інших значеннях використовують точніші терміни: напруга, сигнал


Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.208.73.179
Браузер:

Cайт живе: