rss · Субота, 23.01.2021, 22:40

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

Знання

У розділі матеріалів: 33
Показано матеріалів: 1-12
Сторінки: 1 2 3 »

Про цікаве [15]Світові технології [6]
Відкриття, всесвіт, дослідження, навчання [11]Історичні події [1]

Переглядів: 6276 · Дата: 24.02.2014
2
Прізвища загиблих героїв Майдану, їм присвячують пісні і вірші. Так і має бути з людьми, які загинули у сутичках від куль снайперів та спецпризначенців за Україну.
Категорія: Історичні події · Додав: mr_smith

Переглядів: 6795 · Дата: 06.02.2013
7

Нина Павличева, жена военного летчика, встречала после первого полета в космос Юрия Гагарина. События полувековой давности жительница Шымкента помнит до мельчайших подробностей, как будто это случилось вчера.

Категорія: Про цікаве · Додав: el_Chupacabra

Переглядів: 4559 · Дата: 18.01.2010
5

Не всі мешканці Червоного знають і бачили будинок, де саме народився Федір Федорович Терещенко, не всі гуляли по парку, де в дитинстві бігав малий і допитливий хлопчик, не всі відчували той загадковий світ, в якому зростав допитливий і кмітливий хлопчина, який в майбутньому започаткував літакобудування саме в нашому Червоному. 

Тому пропоную вам зробити невеличку екскурсію по вулиці Терещенківській, яка названа в честь великих і відомих меценатів-цукрозаводчиків, і власне, побачити будинок де народився майбутній конструктор і винахідник.

Категорія: Про цікаве · Додав: Shooler

Переглядів: 6927 · Дата: 29.11.2009
3
Стаття про супутниковий інтернет, який міг би бути цікавий жителям нашого селища. Ця стаття не містить конкретних рекомендацій та прикладів на вибір, встановлення та налаштування обладнання супутникового Інтернету. У ній викладаються загальні принципи для тих, хто хоче розуміти, як все це працює, що означають і для чого потрібні ті параметри і настройки, які треба робити при підключенні.
Категорія: Світові технології · Додав: mr_smith

Переглядів: 8905 · Дата: 08.10.2009
Магнітне поле – складова частина, „електромагнітного поля”, що є окремим видом матерії. Особливість магнітного поля проявляється в його механічному діянні лише на рухомі електричні заряди або на тіла, які мають магнітний момент, незалежно від того, рухаються вони чи ні. Джерелами магнітного поля є рухомі електричні заряди, наприклад, струм у провідниках. Магнітне поле пов’язане з електричним полем. Цей зв’язок проявляється в тому, що при зміні одного з них виникає друге. Магнітне поле, що існують навколо магнічених тіл, в тому числі й магнітів, спричиняються рухом електричних частинок, з яких складаються тіла (електронів, нуклонів).

Переглядів: 8880 · Дата: 08.10.2009
3 метою заощадження електричної енергії під час її транспортування та ефективності її використання у техніці об'єднують низку кіл з незалежними джерелами живлення в одну систему. Широко використовуються трифазні та шестифазні кола. 
Трифазну систему вперше розробив та впровадив наприкінці XIX ст. М.О. Доліво-Добровольський. Джерелом енергії у трифазних системах є три обмотки генератора. Обмотки укладаються таким чином, що вони індукують змінні ЕРС, які зсунуті на третину періоду. 
Трифазне електричне коло — це сукупність трьох електричних кіл, що мають синусоїдну ЕРС однакової частоти. ЕРС зсунуті за фазою на одну третину періоду. Ці ЕРС генеруються в одному (звичайно машинному) джерелі живлення. 
Фазами називають незалежні електричні кола з незалежними джерелами живлення, що об'єднуються в одну систему. 
Фазами також називаються незалежні джерела живлення кожного кола, що об'єднуються. 
Фазами ще називаються приймачі електричної енергії в кожному колі, що об'єднуються.


Переглядів: 11724 · Дата: 08.10.2009
Електричний струм — це впорядкований рух заряджених частинок у просторі. У металах та напівпровідниках це електрони, у електролітах позитивно та негативно заряджені іони, у іонізованих газах — іони та електрони. За напрямок струму вибирають рух позитивно заряджених частинок. Таким чином напрямок руху струму в металах протилежний напрямку руху електронів. 
Кількісно електричний струм характеризується диференційною векторною величиною густиною струму, або у випадку струму в проводах інтегральною величиною силою струму. 
Під час замикання в колі змінна електрорушійна сила (ЕРС) створює змінний струм. Значення такого струму і напруги в колі змінюються з часом за гармонічним законом. Ці періодичні зміни викликають періодичні коливання швидкості впорядкованого руху заряджених частинок.


Переглядів: 6177 · Дата: 07.10.2009
По сучасних уявленнях, електричні заряди не діють один на одного безпосередньо. Кожне заряджене тіло створює в навколишньому просторі електричне поле, яке робить силову дію на інші заряджені тіла.
Головна властивість електричного поля – дія на електричні заряди з деякою силою. Таким чином, взаємодія заряджених тіл здійснюється не безпосереднім їх впливом один на одного, а через електричні полюси, що оточують заряджені тіла.


Переглядів: 8988 · Дата: 07.10.2009

Пості́йний струм — електричний струм, незмінний в часі.

Використовування терміну постійний струм (так само, як і змінний струм) підкреслює «силовий» характер даного сигналу, тобто це електричний сигнал, що передає потужність, призначений для живлення електричних пристроїв. У інших значеннях використовують точніші терміни: напруга, сигнал


Переглядів: 3880 · Дата: 27.09.2009
Территория Казахстана стала осваиваться человеком миллионлет тому назад. Древний человек уже в эпоху нижнего палеолита обжил удобные для жизни, богатые дичью и дикими плодами урочища Каратау, где обнаружены наиболее древние стоянки эпохи камня. Постепенно в эпоху среднего и верхнего палеолита он осваивал Центральный и восточный Казахстан, Мангышлак.
Раскопки энеолитического поселения Ботай в Северном Казахстане показали, что Казахстан входит в зону освоения коня и формирования кочевых цивилизаций. Открыты жилища, многочисленные поделки из камня и кости, которые по-новому раскрывают древнюю историю и археологию Казахстана в эпоху камня.
Большинство легенд называют основателем казахской нации Алаша. И хотя какие-либо исторические свидетельства о существовании Алаша отсутствуют, его имя и эти легенды сыграли важную объединительную роль.

Категорія: Про цікаве · Додав: mr_smith

Переглядів: 6656 · Дата: 18.09.2009
В любом языке существуют готовые комбинации слов, словесные формулы, с помощью которых человек может коротко и понятно для окружающих выразить свое отношение к происходящим событиям. Одной из особенностей таких фразеологизмов является их двусмысленность: помимо своего прямого значения, они часто имеют иносказательное и смысл их может быть противоположным буквальному прочтению.
Категорія: Про цікаве · Додав: mr_smith

Переглядів: 1904 · Дата: 21.05.2009
На рингтоны, заставки и SMS-приколы украинские абоненты сотовых операторов тратят десятки миллионов долларов. Этим пользуются не только легальные распространители контента для мобильных телефонов, но и мошенники.
Категорія: Про цікаве · Додав: mr_smith

1-12 13-24 25-33

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.236.156.34
Браузер:

Cайт живе: