Повна версія сайту Вхід Меню
Логін:
Пароль:


Розділи каталогу статтей

Селище Червоне [35]
Статті, вірші, пісні, казки, та інші матеріали присвячені нашому селищу
Статті про все на світі [36]
Розділ для дуже важливих на Ваш погляд матеріалів на будь-які теми.
Знання [33]Спорт [6]
Спортивне життя планети.


1 2 3 ... 9 10 »
Прізвища загиблих героїв Майдану, їм присвячують пісні і вірші. Так і має бути з людьми, які загинули у сутичках від куль снайперів та спецпризначенців за Україну.

Нина Павличева, жена военного летчика, встречала после первого полета в космос Юрия Гагарина. События полувековой давности жительница Шымкента помнит до мельчайших подробностей, как будто это случилось вчера.


На мою думку дуже гарний і глибокий вірш! правда написав його не я, але не викласти його у нас на сайті не зміг... вірш - наводить на роздуми...


Федір Терещенко (1832-1894) вів своє походження від старшини лохвицького козацького полку. Його батько, Артемій Якович Терещенко (1793-1877), склав свій первісний капітал на торгівлі хлібом та постачання лісу, а накопичений капітал вигідно вклав в бурякоцукрову промисловість яка розвивалась. До своєї діяльності він залучив і синів - Ніколу, Федора, Семена. Проживаючи в Глухові (Чернігівщина), Терещенко розширювали свої володіння, стали найбільшими землевласниками, власниками мільйонного стану, приділяти постійну увагу благодійності. Масштаби їх діяльності переросли розміри невеликого українського містечка, і в 1870 році батько і сини з сім'ями переїжджають спочатку в Москву, а в 1874-му до Києва (тільки Семен із родиною залишається в Курській губернії). 


Чудеса  є в і нас час :) не пройшов і рік, як ми написали на нашому сайту про чудодійну криничку, яка стала всіми забута і занехаяна і ось воно: за 40 днів - преображеніє! :)


Розслідування, яке проводили в 1889 році, з приводу чудесного явлєнія ікони Божией Матери с Младенцем. Справа почалася з листа Волинського губернатора на ім’я Архієпископа Волинського і Житомирського. Щоб розслідувати цю справу була утворена комісія у складі двох священиків і громадянського чиновника. Голова комісії священик Мелетій Фотинський представив рапорт та документи розслідування справи. Рішення консисторії по справі було стверждено єпархіальним архієреєм.

У документах залишене дореволюційне закінчення -аго, яті і тверді знаки зняті.

Матеріал з Державного архіву Житомирської обл. Матеріал підготував для сайту Диакон Ігор Кучерук.


Ця стаття прийшла мені на мейл від мого теперішнього земляка, як спам ... Мені сподобалось. Сподіваюсь і Вам сподобається.

Цю статтю написала моя тьотя Мирослава після тяжкої втрати своєї мами і моєї бабусі Розалії Яківни, яка все життя пропрацювала вчителем в нашій школі і яка воростила в її стінах не одне покоління дітей і привила їм любом до рідної мови.

Очень важно виноделу знать вкус настоящего вина, сделанного неслучайным человеком.

Адаменко, Матиас и другие...
Малоизвестные страницы истории отечественной авиапромышленности

Андрей Харук, Ростислав Мараев. Украина.

Представитель известной династии предпринимателей и меценатов Федор Федорович Терещенко (родился 11 ноября 1888 г.[1]) увлекся новым для того времени хобби — авиацией — во время учебы в Киевском политехническом институте (КПИ). В 1909 г. он построил по образцу самолета «Блерио XI» свой первый аэроплан «Терещенко №1» и издал альбом его чертежей. В небо этот аппарат не поднимался, хотя с успехом демонстрировался на XII Съезде русских естествоиспытателей и врачей. Судя по всему, с постройки этого аппарата началась деятельность аэропланной мастерской, которую можно считать первым авиационным предприятием на территории Украины. Молодой предприниматель основал ее в своем имении Червонное Волынской губернии (ныне Житомирская область).

Ось так, кожного дня розвиваючись, знайомлячись з цікавими людьми, збираючи по крупинці важливу інформацію про життя Червоного, сайт смт Червоне вже святкує свої 2 роки!

Зустріч користувачів сайту №5 - "ПХД", яка відбулася 22 червня 2010 року.

1-12 13-24 25-36 ... 97-108 109-110