Повна версія сайту Вхід Меню
Логін:
Пароль:


Rатегорії блогу

Блог Shoolerа [20]
Шинкар Олександр
Блог mr_smith [13]
Петриченко Юрій
Блог kit [6]
Пально Юлія
Блог InRocks [1]
Пально Інна
Андрушівське районне радіо «Світанок» [10]
Автор Пально Юлія Валеріївна

1 2 »

Мобільна версія сайту chervone.com спеціально адаптована для зручної і швидкої роботи на невеликих екранах мобільних пристроїв з мінімальною кількістю інтернет-трафіку.


Для сайту розроблено новий графічний логотип, який тепер можна використовувати для ідентифікації проекту серед багатьох інших. Для того щоб зрозуміти, що таке логотип, і, все ж, навіщо я витрачав на це час, давайте розберемося коротенько про саму суть таких графічних зображень. 


Якось випадково мені на очі потрапили правила ефективної творчості Остіна Клеона, тоді я зробив закладку на ці правила, потім почитав. Здається все банально і загалом відомо кожному, але дає доволі позитивний настрій і навіть, може комусь буде поштовхом для виходу з творчого ступору. 


Сучасний Інтернет рухається в соціальному напрямку, в напрямку соціальних сервісів, це незаперечний факт. Соціальні мережі, блоги, мікроблоги, wiki - все це реалії сучасного WEBу, засоби спілкування, побудовані на взаємодії користувачів таких сервісів. Один з засобів швидкої взаємодії користувачів - соціальні закладки, кнопки за допомогою яких можна легко додати посилання на цікавий матеріал в свою соціальну мережу. На свою сторінку, стіну, приватний розділ. Такі кнопки є на нашому сайті.


Що таке стаття і як її написати цікавою? Спробую відповісти на ці питання. 
Інтернет, в сучасному його вигляді, не може існувати без появи нових сайтів найрізноманітніших тематик, направлень, які створено для різних цілей. Але є те, що всі ці сайти об’єднує – цікаві і унікальні статті.


Сьогодні опублікував на сайті свою 1000-ну новину. Подумав, як це чудово публікувати цікаві новини, давати інформацію відвідувачам сайту, користувачам. Подумав і вирішив розповісти, як писати новини, хоча б приблизно, може комусь стане в нагоді і нові, цікаві новини про події в нашому селищі, почнуть частіше і частіше з’являтися на головній сайту, а з часом, таких новин буде навіть більше, чим загальних про все на світі.

Если Вы читаете эту статью, то значит, Вы уже заинтересовались этими милейшими тихими созданиями, есть желание завести, а возможно такое чудо уже поселилось в вашем доме? Тогда обязательно дочитайте до конца, ведь теперь именно Ваш дом стал домиком для улитки и необходимо знать, как создать ей комфортные условия существования.

Всі знають цю пісню, всі памятають, кожен з вас хоч раз співав її, або хоча б слухав. Багато співаків виконувало цю пісню і кожен краще іншого співає. Зараз я запрошую вас прослухати цю пісню у виконанні Дмитра Гнатюка - надзвичайно популярного співака свого часу в СРСР.

Відчуйте драматичний баритон, уособлення української радянської музики. Саме цей співак та його голос познайомив весь радянський народ з багатьма українськими шлягерами -  "Рідна мати моя, ти ночей не доспала" і "Черемшина" та багато інших.


Так сталося, що я, так як і багато інших односельчан, проживаємо в місті Києві, або в інших містах, в принципі не важливо в якому саме місті. Сучасний темп життя, місцева екологія, та багато інших факторів, не дають людям нормально відпочити, зняти стрес.

Скількі живу в Червоному, стільки дивуюсь, які різні люди там живуть. Приємно, що є багато цікавих і неординарних людей, але інколи зустрічаються люди з зовсім протилежними якостями і це, якщо м'яко сказати.


1-10 11-13