Повна версія сайту Вхід Меню
Логін:
Пароль:


Категорії блогу

Блог Shoolerа [20]
Шинкар Олександр
Блог mr_smith [13]
Петриченко Юрій
Блог kit [6]
Пально Юлія
Блог InRocks [1]
Пально Інна
Андрушівське районне радіо «Світанок» [10]
Автор Пально Юлія Валеріївна

1 2 3 4 5 »

Мобільна версія сайту chervone.com спеціально адаптована для зручної і швидкої роботи на невеликих екранах мобільних пристроїв з мінімальною кількістю інтернет-трафіку.


Ми стали свідками надзвичайної події за останні більш як 100 років. Тому потрібно цю подію зберегти для нащадків. Надіюся в найближчі років 100 такого не повториться.
22 березня 2013р. в Україні випала місячна норма снігу лише за одну добу. Транспорт зупинився, хліб і молоко повністю зникло з полиць магазинів, міста перетворилися на засніжені курорти.

Перш ніж вирішувати, наявні чи відсутні гендерні проблеми в Україні, хотілося б відразу наголосити на тому, що дуже багато наших співвітчизників ніколи не чули про саме поняття «гендеру». Адже рух за рівноправ'я соціальних ролей обох статей дістався нашої держави не так давно. Проте певні стереотипи існують віками. Ознайомлюючись із інформацією різноманітних електронних та друкованих джерел, я мимоволі формулюю гасло: «Повз гендер по життю».


Уривок із книги "Легенды Арбата"

Для сайту розроблено новий графічний логотип, який тепер можна використовувати для ідентифікації проекту серед багатьох інших. Для того щоб зрозуміти, що таке логотип, і, все ж, навіщо я витрачав на це час, давайте розберемося коротенько про саму суть таких графічних зображень. 


23 березня в Андрушівському районному будинку культури відбувся конкурс з прикольною назвою «ПОУМУ», де наша Червінська команда зайняла почесне друге місце.

Якось випадково мені на очі потрапили правила ефективної творчості Остіна Клеона, тоді я зробив закладку на ці правила, потім почитав. Здається все банально і загалом відомо кожному, але дає доволі позитивний настрій і навіть, може комусь буде поштовхом для виходу з творчого ступору. 


День боротьби зі СНІДОМ, 80 років районній газеті "Новини Андрушівщини", день інваліда, погода та поезія нашої землячки Галини Огороднікової.

Про те, як проходив День Дошкілля у Андрушівському районі; як святкувала ста сорока річний ювілей перша школа міста Андрушівка; про районну службу Червоного Хреста; про 10- метровий рушник Єднання, який вишивали в Андрушівській гімназії; про престольне свято у Гардишівській церкві; та привітання із Днем Народження нашого односельчанина Семеняка Віталія Андрійовича.


У цій передачі радіо Світанок поспілкувалося із Білим Миколою Петровичем (виконуючий обов’язки начальника відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків);колег із професійним святом привітала Балюк Альона Миколаївна; також ви можете почути про престольне свято у селі Нехворощ.