rss · Середа, 19.12.2018, 00:24

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

25.04.2010 17:29

Знаменитому акторові Аль Пачіно виповнилось 70 років.

Почавши свою акторську кар'єру в кав'ярнях, де вони з товаришем розігрували комічні сценки і пускали капелюх по колу за гонораром, Пачіно незабаром вже виступав на самих різних театральних підмостках Нью-Йорка. 

У 1966 р. його помітили критики, а два роки потому, в 1968 р, він отримав премію "Обі" (присуджується за небродвейскі постановки) за роль божевільного алкоголіка у п'єсі "Бронкс для індуса", а в 1969 р - премію "Тоні" (театральний аналог "Оскара") за роль наркомана в п'єсі "Чи носять тигри краватку?", поставленої на Бродвеї. Такий успіх не міг пройти непоміченим Голлівудом, і Пачіно запросили в кіно. 

Світову популярність Пачіно приніс фільм Френсіса Копполи "Хрещений батько" (1972), в якому акторові вдалося розкрити механізм руйнування особистості людини, що стала головою клану мафії. Герой Пачіно - Майкл, молодший син голови одного з кланів нью-йоркської мафії Віто Корлеоне (Марлон Брандо), спадкоємець його "справи". 

Фільмографія актора складається більш ніж із сорока фільмів, ось деякі з його останніх робіт: "88 хвилин", "13 друзів Оушена", "Право на вбивство", "Ти не знаєш Джека".

Аль Пачіно за час своєї творчості був удостоєний 29 номінацій на престижні нагороди. На його рахунку перемога на Венеціанському кінофестивалі - "Золотий лев" за внесок в світовий кінематограф; "Оскар" і "Золотий глобус" за кращу чоловічу роль у картині "Запах жінки"; приз Британської Кіноакадемії за роботу у фільмі "Собачий полудень"; " Золотий глобус "за кращу чоловічу роль в драмі" Серпіко ".

Пачіно пробував себе також і як режисер, знявши три картини: "Місцевий стігматік" (1989), "У пошуках Річарда" (1996) і "Китайська кава" (2000).

Аль Пачіно ніколи не був одружений, але у нього було безліч романів. У 1989 р викладачка акторської майстерності Джен Террант народила йому дочку, Джулію Марі Пачіно. У січні 2001 р у Пачіно і його подруги Беверлі Д'Анджело народилася двійня - хлопчик і дівчинка. Сина батьки назвали Антоном, а дочку - Олівією. 

Актор до цих пір активно знімається в кіно і грає в театрі: недавно стало відомо, що він виконає роль заголовного персонажа в екранізації знаменитого твору Уїльяма Шекспіра "Король Лір".

Категорія: Кіно, теле, відео новини · Переглядів: 2564 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 52.201.244.140
Браузер:

Cайт живе: