rss · Четвер, 18.10.2018, 14:45

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

20.07.2013 13:52

Знайдений позаземний вірус з ДНК, який невідомий вченим


Знайдений позаземний вірус з ДНК, який невідомий вченим

Науковий журнал «Science» опублікував статтю про те, що вчені знайшли найбільшу в світі клітину вірусу. Новий вид виявився настільки несхожим на більшість відомих видів вірусів, що вчені вирішили назвати своє відкриття «вірусом Пандори» (або Пандоравірусом).

«Ми вважаємо, що відкрили справжній ящик Пандори. Тільки дане відкриття зачіпає швидше не все людство в цілому, а лише усталені знання вірусології. Ми вважаємо, що перед нами, можливо, знаходиться альтернативне древо життя », - поділився доктор Жан-Мішель Клав'є в інтерв'ю виданню The Week.

Вперше штам цього вірусу був виявлений поряд з узбережжям Лас-Крусес, що в Чилі. Вдруге вчені знайшли точно такий же вірус вже в Мельбурні, Австралія. Перша знахідка отримала назву «Pandoravirus salinus», а другу прозвали «Pandoravirus dulcis».

Розмір нового вірусу в 1000 разів більше, ніж розмір вірусу звичайного грипу і як мінімум в два рази більше «мегавірусу», якому до цього по праву належало звання найбільшого вірусу. Вчені говорять, що новий вид можна розгледіти навіть у самий звичайний мікроскоп, не вдаючись до використання сучасних електронних мікроскопів.

Повідомляється, що «вірус Пандори» містить 2556 генів. І тільки 7 відсотків з цих генів подібні з тими, які вченим вже знайомі. І саме це робить його таким відмінним від інших видів вірусів. У зв'язку з цим дослідники висловили припущення, що вірус або зберігся з дуже давніх часів, або потрапив на Землю з іншої планети, наприклад з Марсу.

Сам вірус не становить загрози для людини і живе в основному під товщею океанської води.

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 807 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.196.26.1
Браузер:

Cайт живе: