rss · Вівторок, 20.10.2020, 06:07

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

16.04.2011 22:39

Змагання з волейболу

17 квітня 2011 року о 9:30 в Червоненському спорткомплексі вже традиційно відбудуться змагання з волейболу присвячені нашому відомому земляку Надуді Станіславу Васильовичу. 

Це вже традиційні змагання, участь в якому беруть команди з Андрушівського району і не тільки. 

Надуда Станіслав Васильович працював довгий час вчителем фізкультури в Червоненському фабрично-заводському училищі (ФЗУ). Протягом багатьох років Станіслав Васильович пропагандував здоровий спосіб життя. Навчав молодь бути сильними, здоровими, порядними і гідним прикладом для інших. Станіслав Васильович був гарним прикладом для наслідування. 

Саме руками Надуди Станіслава Васильовича і будувався спорткомплекс в Червоному. Саме завдяки відданій, безкорисливій праці цього вчителя фізкультури ми сьогодні все таки ще маємо спортзал. Ще потрібно подякувати за спортзал колишньому директору ФЗУ Давидову (нажаль не знаю ім'я і по-батькові), який доклав багато зусиль для того, щоб молодь Червоного росла міцною і здоровою. Потім в цьому ж спортзалі Станіслав Васильович навчав хлопців та дівчат волейболу, старався передати їм всю свою майстерність і свої знання. 

Нажаль на сьогоднішній день спортзал потребує ремонту. Завдяки теперішньому директору спортзалу Кондратюку Василю вже відремонтована частина стелі в коридорі, та трішки приведені в порядок роздягалки. 

Певен, що спільними зусиллями спортзал можна буде привести до порядку. Але саме головне, щоб кожен усвідомив, що спортзал, так само як і будь-що в нашому селі - це наше спільне. І не потрібно навмисне ламати та трощити все що попадається під руку. Ніхто окрім нас самих не користується спортзалом і ніхто не прийде і не буде нам його ремонтувати і робити. Тому робити потрібно самим і бережно ставитися також самим.

Та, як то кажуть, у рідному селищі і стіни допомагають. А стіни нашого спортзалу пам'ятають багатьох спортсменів і відомих людей Червоного. Тому бажаємо волейбольній команді Червоного достойно і вдало виступити в змаганнях.

Shooler - спеціально для chervone.com

Категорія: Новини Червоного · Переглядів: 1293 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
3
1 Shooler • 23:14, 16.04.2011 • url Матеріал
Я також пам'ятаю такі змагання. Це дійсно чудова подія. Вболіваймо за наших! chervone
avatar
2
2 BACS • 19:25, 17.04.2011 • url Матеріал
у мене немає слів!!!! stena stena stena
подія класна, але я тільки но про неї узнав... я ж був саме в 9 45 в 100 метрах від спортзалу!!! і НЕ ЗНАВ... ппц.. нема слів одні емоції... я б не тільки подивився, я б з задоволенням за наших пограв би! ^_^ . надіюсь наші виграли :)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.228.10.64
Браузер:

Cайт живе: