rss · П'ятниця, 25.09.2020, 04:59

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

10.11.2010 19:37

Життя на Землі зародилося завдяки іншопланетній падалі

Гіпотеза панспермії, яка лежить в основі нової роботи, була вперше запропонована ще в 1870-і роки. Її прихильники вважають, що життя була занесена на Землю з космосу метеоритами або кометами у формі якихось "зародків" (наприклад, спорами). Критики гіпотези панспермії вказують, що в ході тривалої космічної подорожі спори будуть дуже сильно пошкоджені жорстким випромінюванням і, швидше за все, загинуть.

На думку автора нової роботи, для появи життя на Землі не потрібно було, щоб на неї були занесені живі мікроорганізми. Для розвитку живих істот достатньо, щоб на планету потрапила деяка кількість інформації - у разі земних організмів вона закодована у формі ДНК або РНК.

Живі істоти містять у своїх генах величезну кількість інформації - за оцінками автора, в клітці кишкової палички зберігається 6 мільйонів біт інформації, в той час як випадкове перемішування молекул дасть тільки 194 біта за 500 мільйонів років (поява життя в ході поступового синтезу все більш і більш складних молекул - найбільш популярна на сьогоднішній день гіпотеза).

Мертві організми також несуть у собі інформацію, незважаючи на те, що вона не може бути безпосередньо реалізована. Крім того, "заховані" усередині клітин молекули нуклеїнових кислот будуть пошкоджуватися менше. Учений вважає, що оптимальними "перевізниками" інформації можуть виступати віруси, які складаються з ДНК або РНК, упакованих в оболонку з білків, іноді доповнену ліпідами або полісахаридами.

Нова гіпотеза викликала неоднозначну реакцію у колег вченого. Скептики відзначають, що під час перебування в космосі нуклеїнові кислоти можуть зруйнуватися дуже істотно не дивлячись на захист оболонки. Крім того, тези некропансперміі (втім, як і решти гіпотез, що пояснюють походження життя) украй важко перевірити експериментально
Категорія: Курйози · Переглядів: 1941 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 4.6/7
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
2
1 BACS • 17:52, 11.11.2010 • url Матеріал
падаль - прям попахує злавонями... :) ми що всі нежить??? :o зародки, спори... брррр.... мені наприклад ельфи більше подобаються :) r_good
avatar
2
2 mr_smith • 17:56, 11.11.2010 • url Матеріал
Ельфи теж з того зроблені. :)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.200.236.68
Браузер:

Cайт живе: