rss · Понеділок, 21.09.2020, 03:43

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

11.01.2012 20:23

Заводчани Червоного зустрічали рік новий

Шановні наші друзі та партнери!

Ми дуже раді привітати Вас,

Полиште справи всі

і на столі папери,

Бо наближаються

Різдво і Новий рік до нас!


Такими словами 28 грудня Дід Мороз (В.І. Бобрович) відкрив новорічне свято біля ялинки, яку прикрасили поруч з адмінбудинком ПАТ "Червонський цукровик". Сюди з усіх куточків селища зійшлися його мешканці з дітками, працівники заводу, пенсіонери.

Рік Новий - казковий час!

Він здивує щастям Вас.

Будуть радість та кохання,

Тож приймайте привітання! - з цими словами Снігуронька (Т.М. Іванченко) запрошує до вітального слова керівника підприємства Олега Васильовича Кирилюка. Він розповів про здобутки колективу підприємства в 2011 році. А ними можна пишатися: перероблено 194312 тонн цукрових буряків, вироблено 30303 тонн цукру.

По всіх показниках ПАТ "Червонський цукровик" займає перше місце серед трьох працюючих цукрозаводів області і перше серед 78 працюючих підприємств України по виходу цукру (15,76%).

Ці досягнення - результат сумлінної, відданої праці робітників та спеціалістів заводу, за що О.В. Кирилюк щиро подякував усім. Він побажав присутнім, їх родинам здоров'я, добра і радощів в новому 2012 році. З привітанням прийшли до ялинки наймолодші жителі селища - вихованці дитячого садочка "Калинка" на чолі з його завідувачкою М.М. Сидорчук та із сценічними героями - Вєркою Сердючкою та її Мамою.

Щиро вітала присутніх з Новорічними святами головний бухгалтер З.І. Микитич та запросила до мікрофона фольклорний гурт "Веретенце", який нещодавно одержав звання зразкового дитячого колективу. Дівчатка гучними колядками віншували учасників свята.

Щирі побажання червоненцям висловив селищний голова Ю.В. Ящук, який подякував за підтримку і допомогу директору підприємства О.В. Кирилюку, члену виконкому З.І. Микитич. Із задоволенням слухали всі виступ колективу аматорів будинку культури за чолі з Н.Л. Лисюк, вітання голови ветеранської ради заводу Р.С. Шевчук.

Сподобався всім виступ артистів з Житомира, з якими прибула голова обкому профспілки працівників цукрового виробництваобласті М. Ф. Лобач.

Усім діткам Дід Мороз роздав подарунки під ялинкою, одержали їх від профспілкової організації і всі працівники заводу.

З Новим Роком, добрі люди!

Щоб збулись всі Ваші мрії,

Сподівання і надії,

Щоб здоров'я, як граніт,

Дав Вам Бог на сотню літ.

Тетяна Андрійчук,

голова профкому

ПАТ "Червонський цукровик"

Категорія: Новини Червоного · Переглядів: 1813 · Додав: stem_ua_doktor
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
1
1 mr_smith • 20:56, 11.01.2012 • url Матеріал
Защедрую мабуть. (як умію)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.226.248.180
Браузер:

Cайт живе: