rss · Вівторок, 20.10.2020, 06:21

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

24.06.2010 02:10

Закони абсурду - конвенція на перевезення котів та інше.

Україна могла б позмагатися в наявності законів, які підлягають виконанню - в силу своєї абсурдності та нереалістичність. 

Мало кому відомо що Україні вже більше трьох років є єдиною країною у світі, де діє особлива конвенція по залізничних перевезеннях ... котів.

У червні 2003 року Україна планувала приєднається до Міжнародної конвенції по залізничних перевезеннях. На цей факт мало хто звернув би увагу, якщо б не «грамотність» українських депутатів і працівників апарату Верховної Ради. Справа в тому. Що абревіатура цієї конвенції - COTIF. З-за помилки когось із працівників на табло висвітився напис «Ратіфікація Міжнародної конвенції хз перевезення залізничним транспортом котів»(?). Як не дивно, депутатів назва не збентежила - конституційною більшістю в 371 голос - «котячий» закон був схвалений. 

Інший приклад - через 15 років після піку активності діяльності Кашпіровського і Чумака українські парламентарії вирішили заборонити «колективний гіпноз, біоенергетику та інші методи психічного впливу». Зразок одного з абсолютно недіючих законів, який абсолютно не перешкоджає діяльності тисяч клінік і приватних «цілителів», які успішно функціонують в Україні. 

А ось ще один закон, яким українські депутати вирішили забезпечити рівність стАтей відповідно до європейських зразків. Втім, прийнятий п'ять років тому закон «Про забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків і жінок», ніяк не позначився на кількості скажімо жінок на відповідальних урядових посадах. Що вже згадувати про перли на зразок введення на кожному підприємстві «уповноважених з гендерних питань». 

У липні поточного року виповниться 4 роки закону щодо попередження та скорочення тютюнопаління в Україні, стаття 13 якого передбачає заборону куріння у громадських місцях. І що? Пройтися, приміром в переході, під столичним Майданом Незалежності - знаменитій тусовочній «трубі» - для людини яка не палить, всеодно що відвідати газову камеру. А міліціонери виправдовують свою пасивність тим, що у них, бачте, немає офіційної вказівки щодо того, які місця вважати громадськими (!?). 

За цими обмеженнями Україна вже випереджає більшість країн Євросоюзу. Але, на жаль, рівень контролю в Європі за виконанням таких заборон залишається поки набагато вищий за український.
Категорія: Курйози · Переглядів: 1814 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.228.10.64
Браузер:

Cайт живе: