rss · П'ятниця, 22.02.2019, 09:27

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

10.01.2014 15:54

Заблокована соцмережа ВКонтакті


Заблокована соцмережа ВКонтакті

Сайт найбільшої російської соціальної мережі ВКонтактє недоступна в даний момент для всіх користувачів. Інформацію про це підтвердив офіційний представник ВКонтакте Георгій Лобушкін. За його словами, в даний час адміністрація соцмережі працює над усуненням блокування.

Кількість зареєстрованих користувачів ВКонтактє перевищує 220 млн. чоловік.

Нагадаємо, добова відвідуваність ВКонтактє в грудні 2013 досягла 56 млн. унікальних відвідувачів на добу, свідчать дані сервісу аналітики LiveInternet. Згідно з даними презентації ВКонтактє, відвідуваність зросла в грудні 2013 року на 33% порівняно з 42 млн. унікальних відвідувачів в грудні минулого року.

З відвідувачів ВКонтактє щомісяця грають у додатки соцмережі 35 млн. користувачів, причому щодня грають 11 млн. користувачів. Найчастіше, в 58% випадках, вони вибирають додатки з каталогу "Популярне", в 12% випадків - з блоку "Запити та запрошення", в 10% - з каталогу "Нові", інші блоки використовуються рідше. 90% підлітків сидять ВКонтактє.

Нагадаємо також, засновник ВКонтактє Павло Дуров на своїй сторінці в соцмережі заявив, що обладнання ВКонтактє в Києві, яке було вилучено державними органами України влітку цього року, так і не було повернуто. "Офіційно чиновники України кілька разів змінювали причину, по якій вони вилучили наші сервери.", - заявив він.

За його словами, в результаті вилучення серверів населення України втратило швидкий доступ до ВКонтактє, а українська економіка - "мільйони доларів потенційних інвестицій". "Сподіваюся, що поточні цивільні виступи в Києві приведуть до позитивних змін. Очевидно, що цей чудовий народ заслуговує більш високого інтелектуального і морального рівня своїх правителів", - заявив Павло Дуров.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1325 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.203.28.212
Браузер:

Cайт живе: