rss · Середа, 23.09.2020, 08:36

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

25.12.2010 21:12

За польотом Санти можна стежити в інтернеті

Традиція відстежувати курс Санти виникла ще в 1955 році, після помилки в рекламі газети Колорадо, в якій замість телефону "гарячої лінії" Санти було вказано номер NORAD (у той час: Континентального командування ППО - CONRAD). Оскільки на номер надходило все більше дзвінків, командувач на іншому кінці дроту почав зображати Санта Клауса, а з 1958 року це перетворилося в один з сучасних святкових звичаїв.

Фахівці NORAD стверджують, що система спостереження за різдвяними саньми працює завдяки носу оленя Рудольфа, який випускає спеціальний інфрачервоний сигнал, що нагадує той, який виникає при запуску ракет.

В даний час волонтери з NORAD напередодні Різдва відповідають на електронні листи за адресою noradtrackssanta@gmail.com, розповідаючи про місцезнаходження Санти.

За польотом Санти над світом можна спостерігати в режимі онлайн на спеціально створеному сайті за допомогою сервісів Google Maps і Google Earth. На карті відзначається вже пройдений маршрут, наступна точка і кількість вже вручених подарунків.

Напередодні канадські ЗМІ опублікували заповнений маршрутний лист польоту Санта Клауса 24-25 грудня. У плані польоту повідомляється, що яскраво-червоний літальний апарат з ідентифікаційними даними SC XMAS вирушає у політ на період з 24 до 25 грудня. Місцем вильоту значиться Північний полюс, маршрут включає "будинки всіх слухняних дітей по всьому світу". Капітаном повітряного судна і його єдиним пілотом значиться містер С. Клаус з позивними "Хох-охо".

Раніше фізики з Німеччини розрахували швидкість, з якою повинен переміщатися Санта Клаус в Різдвяну ніч, щоб встигнути доставити всі подарунки. Це приблизно 28416 кілометрів на годину, що в 23 рази більше швидкості звуку.
Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1304 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.237.94.109
Браузер:

Cайт живе: