rss · Субота, 17.11.2018, 20:29

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

05.09.2009 19:01

За «липові» кредити світить сім років позбавлення волі!

Семирічне ув’язнення загрожує бердичівлянам, які два роки тому по-шахрайськи оформлювали кредити. Діяльність групи у складі 3 осіб викрили правоохоронці. Аби провернути свою справу, злочинці залучали до неї інших громадян.

Роман Столяр, слідчий слідчого відділення Бердичівського МВ УМВС в Житомирській області: «Група діяла таким чином, що знаходили людей, яких вмовляли оформлювати кредитні картки «Подія» в Приватбанку на невеликі споживчі кредити на суму від 1,5 до 4 тисяч гривень».
Діючи за такою схемою, члени групи протягом місяця обманули вісьмох осіб та отримали в банку близько 20 тисяч гривень. Кредитні кошти ніхто не повертав, тому у фінансовій установі забили на сполох. Звернулися до правоохоронців, аби ті вплинули на боржників. І так розв’язався клубок. Тільки чому люди погоджувались оформлювати кредити на свої імена за підробними довідками про доходи?

Роман Столяр, слідчий слідчого відділення Бердичівського МВ УМВС в Житомирській області: «Фігуранти, які оформлювали кредити, перш за все, як вони чули про грошову винагороду, були зацікавлені у цьому. Переважно ніде не працювали, раніше були судимі. За грошову винагороду вони не усвідомлювали, що їх обманули. Їм пообіцяли, що кредитні кошти будуть повертатися, що потрібні вони для розвитку бізнесу. І вони таким чином ішли оформлювати кредитні картки, які передавали членам цієї групи».

Наразі триває досудове слідство. За шахрайство та підробку документів проти ділків порушили кримінальну справу, каже слідчий. Для одного з членів злочинної групи вона вже не перша, інші двоє поки що перебувають на свободі.

Роман Столяр, слідчий слідчого відділення Бердичівського МВ УМВС в Житомирській області: «Вина членів групи доведена. На даний час планується направлення всіх членів цієї групи і всі будуть притягнуті до кримінальної відповідальності. Покарання найсуворіше передбачено статтею 190 частиною 3 до семи років позбавлення волі».

Автор: Інна Покотилюк
Камера: Віталій Сінєльніков
Джерело: ТРК "ВІК"

www.berdichev.info

Категорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 951 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 Shooler • 19:03, 05.09.2009 • url
Отак за мелоч і сядуть хлопці. Треба було більше урвати денег, то ді і відкупилися б.
avatar
0
2 mr_smith • 19:30, 05.09.2009 • url
:D То більше впаяли б.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.235.48.106
Браузер:

Cайт живе: