rss · П'ятниця, 13.12.2019, 05:11

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

14.01.2010 17:59

За фальсифікацію виборів, зокрема підкуп виборців, можна отримати до п'яти років позбавлення волі

Така політична нерозбірливість дорого коштує громадянам, адже в обмін на дешевий підкуп виборців кандидати прагнуть отримати незабаром можливість масових розкрадань бюджетних коштів. До того ж за сприяння фальсифікаціям виборів передбачена кримінальна відповідальність, тому за «любов» до виборчих цукерок можна отримати до п'яти років позбавлення волі.

Зараз спостерігається тенденція до організації масового голосування громадян удома з відповідним контролем їх волевиявлення. На сьогодні вже є регіони, де кількість «бідних» дійти до ділянки перевищила десять відсотків виборців.

МВС буде перевіряти законність подання заяв про необхідність голосування на дому у виборчу комісію. По-перше, перевірять чи люди писали такі заяви, або за них це зробив хтось інший. Також перевірять законність подання такої заяви. Якщо людина інвалід, дійсно хворий - все законно, якщо хтось «запланував хворобу» за кілька днів наперед, саме в день голосування, не звертаючись до лікарів, то тут вже є ознаки участі у масових фальсифікаціях.

Технічний стан комп'ютеризованої бази даних виборців сьогодні дозволяє за півгодини установки будь-якої людини, який проголосував більше одного разу, за такі дії можна замість обіцяної організаторами винагороди отримати до двох років позбавлення волі.

Для забезпечення виборчого процесу повинні залучатися кошти виключно з державного бюджету. Тому використання автомобілів, орендованих за партійні засоби і т.п. для підвозу громадян на виборчі дільниці, є не що інше, як підкуп виборців шляхом надання їм певних послуг. Порушенням законодавства є і використання членами виборчих дільниць у день голосування будь-якого транспорту, крім найнятого за державний рахунок в межах виборчого фінансування. Тому, якщо до «хворих», які масово підхопили «вірус виборчої підробки», урну для голосування додому доставляти на незаконно залученим для цих цілей транспорті, такі авто негайно будуть арештовуватися, а члени виборчих комісій, які порушували законодавство таким чином, затримані. Після оформлення матеріали будуть передаватися в прокуратуру для порушення кримінальної справи.

Зараз вже порушено більше двох десятків кримінальних справ за фактами порушення законодавства під час виборчої кампанії з виборів Президента України 2010 року, ще близько сотні випадків винних попереджено та притягнуто до адміністративної відповідальності.

Ще з 27 грудня минулого року міліція переведена на посилений варіант несення служби у зв'язку з Новорічними святами, і цей режим буде тривати, поки не відбудуться вибори Президента України.

Загальна кількість співробітників, які братимуть участь у забезпеченні безпеки та охорони громадського порядку під час виборчого процесу, дорівнює загальній кількості працівників міліції - це 220 тисяч працівників органів внутрішніх справ і майже 80 тисяч чоловік вільного найму. Всі вони в цей день будуть нести службу, пов'язану з організацією виборчого процесу, дотриманням законності чи можливої допомоги громадянам в ході тих чи інших обставин.

Зокрема, біля кожної ділянки, а їх майже 30 тисяч, буде чергувати по два співробітники міліції, які будуть відслідковувати ймовірні факти незаконних дій під час виборчого процесу. Наприклад, це так звані «каруселі».

- Ці «каруселі» будуть надаватися працівниками міліції, і людей будуть моментально затримувати. Закон дозволяє на 72 години затримувати таких осіб для з'ясування всіх деталей. Якщо такі факти встановлять, то будуть порушені кримінальні справи за ст.157 «Перешкоджання здійсненню виборчого права», яка передбачає до п'яти років позбавлення волі, або ст. 158 «Неправомірне використання виборчих бюлетенів, підлог виборчих документів або неправильний підрахунок голосів або неправильне оголошення результатів виборів», або ст.159 «Порушення таємниці голосування» Кримінального кодексу України.

Крім того, у суботу, 16 січня, працівники центрального апарату міністерства відряджаються на місця, щоб координувати діяльність місцевих райвідділів міліції.

Категорія: Новини України · Переглядів: 1400 · Додав: Mr_HYDE
Рейтинг: 5.0/4
Популярні новини:
Всього коментарів: 4
avatar
2
1 dyak • 18:18, 14.01.2010 • url
Якщо добавити, що люди теж за цим будут слідкувати, то в фальсифыкаторів шансів немає.
avatar
2
2 Mr_HYDE • 18:28, 14.01.2010 • url
Що ж, сподіваюсь дана інформація остудить гарячі голови декотрих ектремальних особистостей.
avatar
1
3 Shooler • 18:45, 14.01.2010 • url
Да, думати, перед тим як робити, потрібно однозначно!
avatar
1
4 BACS • 18:43, 18.01.2010 • url
що там по червоному?
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.231.212.98
Браузер:

Cайт живе: