rss · Вівторок, 27.10.2020, 21:11

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

11.02.2010 14:54

З сьогоднішнього дня заборонено пити пиво і курити у громадських місцях.

Документом визначається, що слабоалкогольні напої - це алкогольні напої з вмістом етилового спирту від 1,2% до 8,5% об'ємних одиниць і екстрактивних речовин не більше 14,0 г на 100 куб. см, виготовлені на основі водно-спиртової суміші з використанням інгредієнтів, напівфабрикатів та консервантів, насичені чи ненасичені діоксидом вуглецю.

Пиво - це насичений діоксидом вуглецю пінистий напій, отриманий під час бродіння хмільного сусла пивними дріжджами, який відноситься до товарної групи УКТ ЗЕД за кодом 2203. Пиво безалкогольне - насичений діоксидом вуглецю пінистий напій, отриманий під час бродіння хмільного сусла пивними дріжджами з об'ємною часткою спирту не більше 0,5%, отриманий шляхом діалізу або переривання головного бродіння, або виготовлення пивного сусла зі зниженою часткою сухих речовин в початковому суслі, який відноситься до товарної групи УКТ ЗЕД за кодом 2202.

Закон визначає обмеження в частині споживання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів. Згідно з документом, забороняється вживання пива (крім безалкогольного), алкогольних і слабоалкогольних напоїв: у закладах охорони здоров'я; в навчальних та освітньо-виховних закладах; в громадському транспорті (включаючи транспорт міжнародного сполучення), на зупинках транспорту, в підземних переходах, в закладах культури; у закритих спортивних спорудах (крім пива в пластиковій тарі); у ліфтах і таксофонах, на дитячих майданчиках; на спортивних майданчиках, в приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ.

Забороняється куріння тютюнових виробів: в ліфтах і таксофонах; в установах охорони здоров'я; в навчальних та освітньо-виховних закладах, на дитячих майданчиках; на спортивних майданчиках, в під'їздах житлових будинків; в підземних переходах; в громадському транспорті (включаючи транспорт міжнародного сполучення).

Забороняється, крім спеціально відведених для цього місць, куріння тютюнових виробів: у закладах громадського харчування; в приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ, у приміщеннях закладів культури; в приміщеннях закритих спортивних споруд; в приміщеннях підприємств, установ і організацій всіх форм власності.

У місцях і закладах, де паління заборонене, повинна бути розміщена наочна інформація, яка складається з графічного знаку про заборону паління і тексту такого змісту: "Куріння заборонено!".

Крім того, документом забороняється продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів: особами, які не досягли 18 років; особам, які не досягли 18 років; в приміщеннях і на території навчальних закладів, закладів охорони здоров'я; у приміщеннях спеціалізованих торговельних організацій , які здійснюють торгівлю товарами дитячого асортименту або спортивними товарами, а також у відповідних відділах (секціях) універсальних торговельних організацій; в закритих спортивних спорудах (крім пива в пластиковій тарі); з торгових автоматів; на полицях самообслуговування (крім тютюнових виробів у блоках та алкогольних , слабоалкогольних напоїв, пива); поштучно (для тютюнових виробів, крім сигар); у споживчих упаковках, що містять менше 20 сигарет; з рук; у невизначених для цього місцях торгівлі.

Забороняється також продаж товарів дитячого асортименту, які імітують тютюнові вироби.

Штраф за порушення вимог щодо заборони продажу зазначених товарів складає 6800 гривень; при необорудованіі спеціально відведених для куріння місць і нерозміщення наочної інформації, яка передбачена законом, - 3400 гривень.
Категорія: Новини України · Переглядів: 3105 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/4
Популярні новини:
Всього коментарів: 4
avatar
1
1 BACS • 17:13, 11.02.2010 • url Матеріал
це добре звичайно! але невже так І буде? baby
avatar
0
2 mr_smith • 20:42, 11.02.2010 • url Матеріал
ні, так не буде. все буде так само як і було, а якщо дядьку у формі не вистачатиме на пиво, тоді він тебе запитає чого це ти куриш чи пиво п"єш не там де дозволено.
avatar
1
3 Shooler • 22:08, 11.02.2010 • url Матеріал
Так, є в мене пару варіантів.
1. Я назбирав вже пару бутилок з під безалкогольного пива, можна продавати в цих пляшках нормальне пиво - тести ніхто не буде проводити, дороговато.
2. Бердичівське пиво в поліетиленовій пляшці - форева.
3. Після роботи на скло авто біля метро поставлю табличку "Курити тут", відбашляю менту, який буде біля цього ж метро ганяти курців, і будемо разом заробляти, дозволяючи курити в салоні авто.

Короче - нові види поборів прийняті, чекаємо результату!

avatar
0
4 mr_smith • 22:35, 11.02.2010 • url Матеріал
Дуиаю подібні закони тільки на благо, нехай українці навчаються бути культурними, навіть курити можна культурно.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.215.33.158
Браузер:

Cайт живе: