rss · Вівторок, 29.09.2020, 16:01

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

08.04.2010 01:28

Windows можливо стане безкоштовним завдяки рекламі.

Як повідомляють західні технічні блоги, компанія Microsoft тестує нову бізнес-модель, в рамках якої програмні продукти будуть поширюватися безкоштовно, а натомість користувачам доведеться дивитися рекламу. Проект отримав назву Madison на честь вулиці Медісон-авеню в Нью-Йорку, назва якої є синонімом рекламної індустрії. Саме тут розташовувалися перші рекламні агентства США. 

Реклама легалізує піратів 

Як пише ресурс Microsoft Kitchen, не виключено, що одна з версій наступний операційної системи Windows 8 буде містити рекламу. Ймовірно, мова йде про самий просту базовуї версію, яка буде працювати за принципом «хмари». Комп'ютер з подібною операційною системою повинен бути обов'язково підключений до інтернету. Таким чином, компанія зможе компенсувати втрати від піратства на ринках, що розвиваються, де люди не можуть або не хочуть платити за ліцензійні версії програм, вважає автор Microsoft Kitchen. 

Згідно з даними компанії IDC за 2008 рік, 41% використовуваних у світі програм - піратські. Найбільш значний внесок у «піратську справу» внесли Індія і Китай. У Росії кількість неліцензійних програм рік від року знижується, і в 2008 році їхня частка дорівнювала 68%. 

Windows в стилі Adidas і Coca-Cola 

Яким чином рекламу будуть доставляти користувачеві, поки не зовсім ясно. Втім, про це можна судити по вже реалізованих проектах. 

Наприклад, в Windows 7 у розділі персоналізація можна вибрати оформлення операційної системи в стилі відомого бренду. Оформлення включає в себе набір фонів, рамок, аудіоелементов та веб-додатків, пов'язаних з певною торговою маркою. Партнерами Microsoft у цій програмі є Adidas, Coca-Cola, Ducati, Ferrari, Porsche, Nissan Infiniti і кінокомпанія 20th Century Fox. 

Власники Windows 7 ніяких знижок за участь в цій програмі не отримують - їм пропонують налаштувати оформлення операційної системи на добровільних засадах виключно з любові до того чи іншого бренду. 

«Відкритий офіс» проти Microsoft 

Вже в червні 2010 року корпорація випустить свій перший повністю безкоштовний продукт з рекламою всередині. Мова йде про офісному пакеті Office 2010 Starter Edition з обмеженою функціональністю. Він буде складатися усього з двох програм Word і Excel, при роботі з ними в правому нижньому кутку екрана висвічуватиметься рекламний блок. Оголошення зникнуть, якщо зробити платний апгрейд до повноцінної версії офісного пакету. 

Пакет Office 2010 Starter Edition навряд чи буде користуватися популярністю, тому що на ринку вже є безкоштовний аналог без реклами і з великим функціоналом. Мова йде про пакет програм OpenOffice на основі відкритого коду, який повністю сумісний з документами Microsoft, розповів експерт-консультант ІК «Фінам» Леонід Деліцин. 

Урізані програми не потрібні навіть безкоштовно 

Деліцин вважає, що люди готові дивитися рекламу, і там, де є конкуренція платних і безкоштовних продуктів, вони завжди обирають безкоштовні. «Програмні продукти дорогі, тому багато хто з росіян і китайців вважають за краще зламані версії», - розповів аналітик. На думку Деліцин, багато хто погодиться купувати безкоштовне програмне забезпечення (ПЗ) при виконанні двох умов. 

По-перше, програми повинні поставлятися у повноцінній, а не в урізаній версії, як Office 2010 Starter Edition. Microsoft вже випускала дешеві версії Windows для ринків, що розвиваються, але вони не мали успіху, так як їхні можливості були обмежені. Замість них люди купували піратські версії. 

Другою умовою експерт називає неможливість використання зламаних версій ліцензійного ПЗ. Цього можна досягти за допомогою жорсткої системи реєстрації програм і апдейтів. 

Аналітик «Фінама» впевнений, що Microsoft буде змушена рухатися в бік безкоштовної бізнес-моделі під тиском конкурентів. Перш за все це Google, який буде все активніше проникати з онлайну в настільні комп'ютери.
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1453 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 3
avatar
1
1 el_Chupacabra • 15:14, 09.04.2010 • url Матеріал
...І массово стануть популярні патчики, що цю рекламу відрубають нахрін...

ЗІ. Всім привіт із сонячного міста Рівне! Сижу тут вінду ліцензую. :D

avatar
0
3 mr_smith • 16:35, 09.04.2010 • url Матеріал
Привіт
avatar
0
2 mr_smith • 16:34, 09.04.2010 • url Матеріал
Впевнений що саме так і буде :)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.237.71.23
Браузер:

Cайт живе: