rss · Понеділок, 18.02.2019, 18:16

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

16.01.2014 18:25

Windows 9 повинна стати безкоштовною


Windows 9 повинна стати безкоштовною

Очікується, що вихід Windows 9 під кодовим ім'ям Threshold відбудеться у квітні 2015 року, а попередній анонс може відбутися на конференції BUILD 2014 на початку квітня цього року. У різних даних повідомляється про уніфіковану архітектуру і більш тісну інтеграцію між версіями для комп'ютерів, ARM-планшетів, смартфонів і Xbox, про повернення меню «Пуск», про перероблений екран «Пуск», можливості запуску WinRT-додатків у віконцях і так далі. З часом стане відомо ще більше подробиць про нововведення домінуючої операційної системи.

При цьому цінова політика залишається однією з найбільших дилем не тільки для користувачів, але для корпорації Microsoft, якій необхідно створити поєднання чинників, здатних забезпечити високий рівень продажів Windows 9 і швидку адаптацію системи.

Аналітик з інвестиційної та брокерської компанії Stifel Nicolaus Бред Рібек (Brad Reback) вважає, що єдиним вибором Microsoft для збереження здорової конкуренції з Google і Apple є безкоштовна ліцензія, особливо після результатів, що розчаровують, Windows 8.

Безплатна роздача Windows 9 може стати найбільш сильним фактором у пожвавленні ринку ПК: вона підвищить зацікавленість виробників, яким сьогодні вигідніше випускати Android-планшети, знизить вартість на комп'ютерів і призведе до більш широкої адаптації Windows, в тому числі в планшетному секторі.

Бред Рібек каже, що якщо подивитися на існуючі операційні системи, то з'ясується, що Microsoft залишається єдиним постачальником, який отримує доходи безпосередньо від ОС. Він вважає, що ця стара практика монетизації витрат на розробку може виявитися зовсім непридатною в найближчі роки і Microsoft буде змушена шукати нові методи отримання доходу стосовно до різних категорій користувачів Windows. Stifel Nicolaus вважає, що вирішення цієї проблеми стане першочерговим перед новим виконавчим директором програмної корпорації.

«Рано чи пізно, ми вважаємо, Microsoft буде змушена піти за Apple і Google і поширювати ОС безкоштовно, особливо на споживчому ринку, а основним джерелом прибутку зробити магазин додатків, служби Bing, Skype, Office 365 і так далі. Тим не менш, ми очікуємо, що підприємства продовжать оплачувати підтримку за допомогою різних корпоративних угод», - повідомив аналітик.

Адже якщо раніше Windows розвивалася за рахунок відкритої екосистеми, де кожен учасник міг вибудовувати власні фінансові відносини з користувачами, то з появою Windows 8 в значній мірі Microsoft взяла під контроль продажу програм, стягуючи з розробників встановлену плату за кожну продану копію додатку, але не відмовилася при цьому від плати за саму ОС. І якщо зараз це можна виправдати перехідним періодом, обмеженим у порівнянні з конкурентами асортиментом магазину програм, то з виходом Windows 9 ці пояснення будуть неактуальні.

Microsoft вже пропонує різні знижки виробникам, намагаючись вирішити проблему слабкого прийняття ринком операційної системи Windows 8/8.1. Звичайно, невдачі обумовлені і недоробками ОС, і відносно невеликим числом додатків для сенсорного інтерфейсу, але головною причиною може бути конкуренція з боку безкоштовних операційних систем, включаючи Android, Chrome OS і різних версій Linux. При цьому Ubuntu теж розвивається в бік об'єднання настільної і мобільної екосистем.

Якщо редмондський технологічний гігант прийме вірне рішення, то, на думку Бреда Рібека, безкоштовна Windows 9 може принципово змінити розстановку сил на ринку і значно посилити позиції Microsoft. Однак корпорації необхідно зважити всі плюси і мінуси такого кроку, тому що зворотного шляху вже не буде.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1077 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.206.175.155
Браузер:

Cайт живе: