rss · Неділя, 18.03.2018, 22:38

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

26.06.2013 22:40

Windows 8.1 Blue: нова версія або робота над помилками?


Windows 8.1 Blue: нова версія або робота над помилками?

Те, що з новою Windows 8 щось не так, стало помітно досить скоро після її виходу восени минулого року. Вже до початку 2013 року стало очевидно, що реальні темпи інсталяцій нової ОС від Microsoft істотно не дотягують до очікувань. Деякі аналітики навіть почали порівнювати настільну версію Windows 8 з Windows Vista, яка раніше була визнана найбільш провальною платформою від Microsoft. За даними деяких аналітичних агентств число реально активованих ліцензій Windows 8 майже вдвічі менше, ніж у багатостраждальній Vista на тому ж етапі її життєвого циклу (якщо дивитися статистику активацій, а не просто відвантаження ліцензій, у тому числі корпораціям і збирачам комп'ютерів).

І ось сталося неминуче: представники Microsoft офіційно визнали очевидну провальність Windows 8. Так, в інтерв'ю Financial Times головний маркетинговий директор Microsoft Темі Реллер визнала, що випуск нової Windows був невдалим.

Темі Реллер заявила, що суттєве оновлення Windows 8 вийде вже цього року. Вона, правда, так і не пояснила, які саме «ключові елементи» будуть змінені.

З боку ж рядових користувачів головні претензії до нового дітища Microsoft зводяться до незвичного і незручному інтерфейсу, а також до загальної «сирості» системи, яка страждає від численних багів і «загальмованості».

Windows Blue → Windows 8.1

Досить швидко на просторах інтернету почали циркулювати чутки про нову версію Windows, яка нібито у спішному порядку готується в надрах Microsoft. З'явилася навіть внутрішня назва нової ОС - Windows Blue. У якійсь мірі очікування ентузіастів підтвердилися, коли в березні-квітні в мережу потрапили «витекли» збірки нової версії Windows. Вона дійсно мала ім'я Blue, але це виявилася не нова версія, а скоріше обширний сервіс пак.

І ось кілька днів тому все та ж Темі Реллер в черговий раз зірвала покрови. Виступаючи на конференції JP Morgan's Media & Telecom Conference, вона озвучила найближчі плани Microsoft, зокрема, відносно долі платформи Windows.

Так, перш за все вона визнала факт роботи над Windows Blue, а заодно озвучила офіційну назви цього глобального оновлення. Тепер воно носить ім'я Windows 8.1. Це, очевидно, має дати зрозуміти користувачам, що мова йде саме про оновлення наявної Windows 8, ніж про випуск нової.

Важлива деталь: оновлення торкнеться не тільки десктопної версії Windows 8 для процесорів з архітектурою Intel x86/x86-64, але і версію RT для процесорів з архітектурою ARM.

Прозвучали і конкретні терміни виходу: пані Реллер оголосила, що попередня версія Windows 8.1 буде готова до MBDC (Microsoft Build Developer Conference), яка цього року пройде з 26 по 28 червня.

Інший високопоставлений менеджер корпорації - віце-президент Microsoft Джулі Ларсон-Грін - в ході нью-йоркської конференції Wired Business підтвердила прихильність Microsoft традиціям останніх років: публікація безкоштовної попередньої (preview) версії Windows 8.1 для всіх бажаючих буде вже наприкінці червня.

Відмінності 8 і 8.1

На жаль, ніхто із співробітників Microsoft не порадував користувачів подробицями оновлення. Згідно з чутками, в 8.1 буде повернута звична з часів Windows 95 кнопка "Пуск", з'явиться можливість автоматичного завантаження в десктопному режимі. Також нова реінкарнація Windows 8, швидше за все, буде поставлятися з оновленим браузером Internet Explorer 11, не виключено, що з'явиться можливість одночасного запуску декількох додатків з інтерфейсом Windows UI (колишній Metro UI).

Ще одна довгоочікувана нова фіча, яка цілком може з'явитися в Windows 8.1, - можливість резервного копіювання даних користувача в хмарний сервіс SkyDrive.

Аналіз раніше опублікованих збірок Windows 8.1 дозволив виявити і більш глибокі оновлення. Так, версія ядра у оновленої ОС змінилася на NT 6.3 з NT 6.2. Так що, можливо, нас чекає навіть більш оновлена ​​система, ніж може здатися на перший погляд.

Оновлення

Фінальна версія Windows 8.1 повинна вийти в середині жовтня. Після релізу встановити оновлення можна буде через інтегрований в операційну систему магазин Windows Store. Очікується, що власники ліцензійних версій Windows 8 зможуть отримати оновлення абсолютно безкоштовно.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 975 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.81.128.172
Браузер:

Cайт живе: