rss · Четвер, 22.10.2020, 23:51

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

22.10.2009 14:50

Windows 7 тепер у продажу.

Вона вийшла менш ніж через три роки після появи Windows Vista, анонс якої відбувся в січні 2007 року. Vista із самого початку викликала нарікання користувачів та виявилася "провальною". Протягом останніх кількох місяців у Microsoft постійно повторювали, що тепер вони запропонують "абсолютно нову і найкращу операційну систему", "як для роботи, так і для відпочинку".

Досі переконатися в цьому могли лише бізнес-користувачі і люди, що підписалися на програму раннього тестування Windows 7. Тепер свій вердикт повинні винести широкі маси користувачів у всьому світі.

"Windows 7 - це новітня операційна система Microsoft, що відрізняється новим призначеним для користувача інтерфейсом, оновленим таскбаром для запуску додатків, спрощеними функціями налаштувань роботи в мережі для обміну фотографіями, відео і музикою між різними комп'ютерами", - йдеться в офіційному прес-релізі Microsoft.

Windows 7 пропонуватиметься в 32- і 64-бітовій версіях в редакціях Home Premium, Professional і Ultimate. Оновлення з попередньої версії Windows до Windows 7 Home Premium коштуватиме 120 доларів; за аналогічну процедуру для модифікацій Windows 7 Professional і Windows 7 Ultimate доведеться заплатити 200 і 220 доларів.

Нова ОС вже надійшла в продаж у Новій Зеландії, протягом дня вона стане доступна і в інших країнах. У США з промовою, присвяченою виходу платформи, виступить генеральний директор Microsoft Стів Балмер.

Водночас напередодні IBM та Ubuntu Linux представили дешеву альтернативу Windows 7. Новий програмний пакет Client for Smart Work, за словами розробників, дозволить заощадити до 50% коштів, необхідних для установки Windows 7.
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1162 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.85.115
Браузер:

Cайт живе: