rss · П'ятниця, 30.10.2020, 05:03

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

20.10.2009 20:58

Windows 7 - старт через два дні.

Раніше цього року Microsoft вже представила кілька своїх ключових споживчих продуктів. Мова йде в першу чергу про новий пошуковий сервіс Microsoft Bing і мобільної операційної системи Windows Phones. Windows 7 повинна стати свого роду короною технологічних інновацій для Microsoft і об'єднати в єдине кільце інші продукти, випущені софтверним гігантом раніше. 

У самій Microsoft раніше вже представили кілька попередніх версій Windows 7, а також докладно розписали всі її нововведення, можливості та особливості. Справа тепер залишається за користувачами, які або скажуть Microsoft своє гучне "Так", або продовжать переключатися на продукти Google, Apple та інших. У другому випадку, надолужити згаяне для корпорації буде вже дуже складно.

Фахівці говорять, що саме через провал Windows Vista зростає популярність Mac OS X, саме через провал Vista на ринок операційних систем приходить компанія Google зі своєю майбутньою системою Chrome OS.

У самій Microsoft дуже сподіваються на швидкий старт цієї системи. Раніше глава корпорації Стів Баллмер висловив надію, що Windows 7 може стати для Microsoft одним з найцінніших брендів, крім того софтверний гігант запропонує максимум зусиль, щоб продати якомога більше копій цієї системи саме до кінця року, так як початок року - це традиційний сезон затишшя. Сам Баллмер говорить, що високі технології повинні стати драйвером світової економіки, а Windows 7 судилося стати драйвером високотехнологічного ринку. Так це чи ні, стане відомо вже на самому початку 2010 року, коли компанії підведуть підсумки четвертого кварталу 2009 року і Microsoft опублікує цифри продажів.

На сьогодні продажу операційних систем складають 42% від загальної виручки Microsoft, причому продажі цього сегменту падають вже третій квартал поспіль. Втім, варто зауважити, що падають не тільки софтверні, але і апаратні продажі. З виходом Windows 7 на підйом сподіваються як в Редмонді, так і в комп'ютерних апаратних компаній у всьому світі. 

До моменту виходу цієї системи Microsoft надала доступ до ОС всім бажаючим протестувати цю систему. Згідно з оцінками компанії Net Applications, на сьогодні близько 1% користувачів персональних комп'ютерів уже використовують ту чи іншу попередню версію системи. Перші попередні відгуки про Windows 7 були непоганими, але масовий користувач поки ще не бачив цю ОС в роботі.

Говорячи про те, що нова система виходить в кризовий період, виконавчий директор Microsoft Стів Баллмер зауважив, що реліз системи безумовно позначиться на всій екосистемі персональних комп'ютерів, однак вплив ОС на весь ринок не варто переоцінювати і зробити чудес Windows 7 не зможе.

Згодні з такою обережною позицією і в компанії Gartner, де передбачають, що бізнес-користувачі, традиційно важливі для Microsoft, взагалі не будуть впроваджувати нову систему до моменту зміни парку комп'ютерів, або до моменту виходу першого сервіс-пака цієї системи. "Дана ситуація без сумнівів затримає прийняття Windows 7 на ринку. Зараз впровадження нових ОС - це не основний пріоритет для бізнесу", - говорить Девід Сміт, аналітик Gartner.

За його словами, багато користувачів вже навчені гірким досвідом впровадження Windows Vista і тепер будуть підходити до питання зміни ОС дуже делікатно. Аналітики визнають, що Windows Vista так і не змогла отримати велику популярність ні в корпоративному, ні в споживчому сегменті, тому для багатьох впровадження Windows 7 буде стояти як питання оновлення Windows XP до Windows 7.

Сміт каже, що інтерес споживачів до нової ОС безперечно є, про це говорять хоча б рекордні дані по завантаженню різних бета-і RC-версій операційної системи. "В остаточному підсумку на нову ОС перейдуть і домашні та бізнес-користувачі. І в першому і в другому не так багато вибору. Перші вирішать відмовитися від набридливої Windows Vista, другий просто незабаром відмовляться від Windows XP, так Microsoft незабаром припинить підтримувати цю систему" , - говорить він.
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1566 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.236.35.159
Браузер:

Cайт живе: