rss · Четвер, 21.09.2017, 11:42

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

13:36

Wikipedia масово втрачає авторів і редакторів

"Це не криза, але я вважаю, що це важливо", - цитує Велса агентство Associated Press. За його даними, в березні цього року статті на Wiki писали і редагували близько 90 тисяч чоловік. Wikipedia хоче залучити до процесу до червня наступного року ще принаймні 5 тисяч осіб.

За словами засновника ресурсу, багато залишають Wikipedia через те, що були з проектом більше десяти років, і у них змінилися життєві обставини, які більше не дозволяють приділяти Wiki належної уваги. Велс також визнає, що правила для редакторів і сам процес редагування і створення статей "нездоланні для нових користувачів". Він описує типового автора як "26-річного гика-комп'ютерника".

Щоб залучити свіжу кров, Wikipedia планує запустити програму, яка дозволяє викладачам в університетах створювати облікові записи для своїх студентів і "керувати" ним, даючи завдання і перевіряючи роботу. Програма націлена на ВНЗ в Індії, Бразилії, Канаді, Німеччині і Великобританії.

Крім того, нещодавно Wikipedia запустила ще один спосіб мотивації тих, хто створює контент - кнопку WikiLove, аналог "лайк" в Facebook. Натисканням на неї читачі можуть заохочувати авторів цікавої для них статті в Wikipedia.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 884 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 mr_smith • 18:34, 08.08.2011 • url
Толкових і грамотних авторів та і редакторів зараз дуже важко знайти серед молоді, знаю з власного досвіду.

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.158.21.176
Браузер:

Cайт живе: