rss · Вівторок, 29.09.2020, 16:23

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

06.08.2011 13:36

Wikipedia масово втрачає авторів і редакторів

"Це не криза, але я вважаю, що це важливо", - цитує Велса агентство Associated Press. За його даними, в березні цього року статті на Wiki писали і редагували близько 90 тисяч чоловік. Wikipedia хоче залучити до процесу до червня наступного року ще принаймні 5 тисяч осіб.

За словами засновника ресурсу, багато залишають Wikipedia через те, що були з проектом більше десяти років, і у них змінилися життєві обставини, які більше не дозволяють приділяти Wiki належної уваги. Велс також визнає, що правила для редакторів і сам процес редагування і створення статей "нездоланні для нових користувачів". Він описує типового автора як "26-річного гика-комп'ютерника".

Щоб залучити свіжу кров, Wikipedia планує запустити програму, яка дозволяє викладачам в університетах створювати облікові записи для своїх студентів і "керувати" ним, даючи завдання і перевіряючи роботу. Програма націлена на ВНЗ в Індії, Бразилії, Канаді, Німеччині і Великобританії.

Крім того, нещодавно Wikipedia запустила ще один спосіб мотивації тих, хто створює контент - кнопку WikiLove, аналог "лайк" в Facebook. Натисканням на неї читачі можуть заохочувати авторів цікавої для них статті в Wikipedia.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1193 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 mr_smith • 18:34, 08.08.2011 • url Матеріал
Толкових і грамотних авторів та і редакторів зараз дуже важко знайти серед молоді, знаю з власного досвіду.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.237.71.23
Браузер:

Cайт живе: