rss · Субота, 23.02.2019, 08:32

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

07.08.2013 23:38

Воронежець обдурив банк на 24 мільйони, виправивши «дрібний шрифт»


Воронежець обдурив банк на 24 мільйони, виправивши «дрібний шрифт»

Житель Воронежа пред'явив небувалий позов до компанії «Тінькофф Кредитні системи»: взявши в 2008-му кредит і не побажавши його повертати, 24-річний воронежець тепер вимагає, щоб банк виплатив йому 24 мільйони рублів. І, на думку експертів, швидше за все, йому вдасться це зробити.

Історія знайома багатьом: одного разу чоловік знайшов у поштовій скриньці лист від банку з пропозицією скористатися їх кредитною карткою. Щоб отримати кредитку, потрібно було заповнити анкету та надіслати її за вказаною адресою.

Як правило, в банківському документі всі найважливіші пункти - умови надання кредиту, розміри неустойки та інша корисна інформація - були вказані в кінці договору і прописані дрібним шрифтом. Цим і скористався кмітливий і юридично підкований житель Воронежа, повідомляє habrahabr.ru.

Відсканувавши документ, він змінив кілька рядків на свою користь і відправив в банк. Там, звичайно, текст дрібним шрифтом теж ніхто не перевірив, і документ підписали.

У поле з дрібним шрифтом він вказав, що процентна ставка за користування кредитом і комісія за видачу готівкових коштів складають 0%, а він має право не оплачувати всі комісії і плати, передбачені тарифами. Співробітники банку, які часто самі ловлять своїх клієнтів на прописаних дрібним шрифтом умовах, не звернули на це уваги і підписали документ.

Таким чином, житель Воронежа отримав безвідсоткову і безлімітний кредит. Торік юристи банку звернулися до суду. Вони вимагають стягнути з чоловіка понад 45 тисяч рублів. Клієнт же готовий оплатити тільки 19 тисяч. Крім того, в документі було зазначено, що при розірванні договору в односторонньому порядку банк виплачує компенсацію. Вона визначена в 24 мільйони рублів.

Договір вже визнали законним, так як на ньому стоять печатки та підписи обох сторін. Сьогодні Комінтернівський райсуд Воронежа приступив до розгляду незвичайного позову.

Категорія: Курйози · Переглядів: 1180 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.80.38.5
Браузер:

Cайт живе: