rss · П'ятниця, 19.10.2018, 13:18

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

17.08.2013 23:26

Володимир Шинкарук - авторський творчий вечір «Некругла дата»


Володимир Шинкарук - авторський творчий вечір «Некругла дата»

Цього року вже вчетверте в свій День Народження наш відомий земляк Володимир Шинкарук проведе авторський творчий вечір. В Житомирському облмуздрамтеатрі ім. І.Кочерги можна буде почути пісні та вірші барда як у виконанні автора, так і у виконні його друзів. Також традиційно з нагоди великого свята - яблучного спаса - будуть освячені яблука під час концерту. 

Цього святкового творчого вечора поет презентує і свою нову книгу і нові пісні, а на екрані глядачі зможуть побачити ще й фотопрезентацію. Допомагати Володимиру Шинкаруку буде Заслужена артистка України - Ірина Шинкарук. Також можна буде почути нові та вже відомі пісні у виконанні дуету - Володимира Шинкарука та Ірини Шинкарук. 

Всі гості цього незабутнього вечора зможуть насолодитися глибокою, мелодійною, щирою та цікавою творчістю Володимира Шинкарука.

Слід нагадати, що нещодавно Володимир Шинкарук в прямому ефірі на студії звукозапису «REC» записав нову пісню «Саркофаг», яка ввійде в новий альбом «Згадане й забуте». Тож тепер можна побачити як народжується пісня у виконанні Володимира Шинкарука.Категорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 1335 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
1
1 Shooler • 23:31, 17.08.2013 • url
Кому цікаво, можна послухати пресс-коференцію Володимира Шинкарука.
До речі на пресс-конференції він в тому числі згадує нещодавній свій візит до рідного Червоного.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.92.160.119
Браузер:

Cайт живе: