rss · Четвер, 01.10.2020, 00:47

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

12.08.2011 15:59

«Вконтакті» дозволить користувачам видаляти свої аккаунти

Найбільша в Росії соціальна мережа «Вконтакте» незабаром введе можливість простого видалення користувача сторінки «однією кнопкою». Про це повідомив в соцмережіі Google+ засновник і глава «Вконтакті» Павло Дуров.

У створеному ним провокаційному треді, відповідаючи на питання коментаторів про видалення сторінок в його соцмережі, Дуров заявив, що «скоро можна буде провести віртуальне знищення «ВКонтакті» однією кнопкою».

Офіційний представник «Вконтакті» Владислав Циплухін підтвердив CNews автентичність запису Pavel Durov в Google+, за допомогою якого було зроблено цю заяву. «У Google+ є кілька акаунтів, в яких використано ім'я Павла Дурова, але той, про який йде мова, справжній», - сказав Циплухін.

Крім того, за словами Циплухіна, під формулюванням «віртуальний суїцид однією кнопкою» Дуров має на увазі саме видалення сторінки користувача за його власною ініціативою.

Загалом, як говорить Циплухін, у «Вконтакті» готується «велика реформа», яка може початися у вересні 2011 р., і її елементом стане опція видалення сторінок. Від розкриття подробиць реформи представник «Вконтакте» утримався. 

Циплухін також не відповів на питання, чи буде опція видалення сторінок знищувати контент користувача, завантажений на сервери «Вконтакті» за весь час існування сторінки, або стане лише обмежувати до нього публічний доступ.

Павло Дуров скоро дозволить користувачам «Вконтакте» самознищуватися

Варто мати на увазі, що відсутність можливості легкого видалення сторінки у «Вконтакті» є однією з найпопулярніших претензій з боку користувачів соцмережі. Формально користувач, охочий знищити сліди свого перебування у «Вконтакті», повинен направити письмове прохання до офісу соцмережі в Санкт-Петербурзі, після чого його профіль віддаляється силами адміністраторів.

Навмисне ускладнення цього процесу призвела до появи в інтернеті альтернативних рецептів знищення своїх сторінок. У їх числі є, наприклад, імітація злому аккаунта і регулярна розсилка спам-повідомлень, що провокує модераторів на санкції, в тому числі і на бан облікового запису.

У концептуально спорідненої «Вконтакті» мережі Facebook існує опція деактивації аккаунта, доступна на сторінці користувача в налаштуваннях. Скориставшись нею користувач робить свій профіль невидимим.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1754 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 mr_smith • 23:42, 12.08.2011 • url Матеріал
Уявляю собі, як воно буде, після якоїсь зміни у функціоналі, наприклад щось там на стіні поміняють і почнеться - "якщо ви не повернете мені стіну як раніше то я себе видалю, аааа!!!!" :D
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.101.50
Браузер:

Cайт живе: