rss · Середа, 23.09.2020, 02:57

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

07.11.2010 04:57

Входить в моду ранковий стриптиз на підприємствах

За словами досвідченої танцівниці Селени, одним з популярних варіантів стриптизу перед публікою є сцена з новою співробітницею-блондинкою. Дівчина приходить разом з усіма вранці на роботу в кабінет для планерки, де директор представляє її начальникам відділів і пропонує розповісти про себе та про досвід роботи.

Після декількох вступних слів вмикається музика, і пишногруда красуня починає роздягатися на очах у приголомшених «колег по роботі». Жінки частенько не можуть спокійно реагувати на такий виступ і виходять з кабінету, в той час як чоловіки всі до єдиного додивляються сеанс відвертого танцю до кінця.

Також користується популярністю стриптиз у великих залах для збору всього колективу. Начальник збирає вранці на планірку весь склад свого підприємства, після чого «новенька співробітниця» несподівано виконує танець з повним роздяганням. За словами Селени, сама бурхлива реакція на подібні виступи виникає у молодих хлопців, багато хто з яких потім не можуть заспокоїтися протягом усього дня. Чоловіки старші ведуть себе більш стримано, але також відчувають від побаченого явне задоволення і просять влаштувати дівчину «особистим секретарем».

Директори підприємств задоволені подвійно: мало того що їхні підлеглі більше не спізнюються на роботу, так ще й і трудяться з подвоєною енергією, сподіваючись на повторне стрип-шоу.
Категорія: Курйози · Переглядів: 1288 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/4
Популярні новини:
Всього коментарів: 3
avatar
3
1 Shooler • 16:41, 07.11.2010 • url Матеріал
Ну вроді цікавий варіант. Ноу-хау напевно із-за бугра перейняли. А то якось зовсім не вкладається в голові такий захід перед прохідною цукрового заводу наприклад.
avatar
2
2 Серж • 08:40, 08.11.2010 • url Матеріал
Що домене, то після такого приемного перегляду, ну зовсім не захочеться думати про роботу, а весь день тільки про приемне.
avatar
0
3 mr_smith • 14:48, 08.11.2010 • url Матеріал
Ясно, значить на цукровому такого не буде... :(
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.237.183.249
Браузер:

Cайт живе: