rss · П'ятниця, 19.10.2018, 12:45

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

21.07.2013 20:25

Визнання одностатевих союзів веде людство до кінця світу


Визнання одностатевих союзів веде людство до кінця світу

Патріарх Московський і всієї Русі Кирил бачить у визнанні західними державами одностатевих союзів передвістя кінця світу.

"Останнім часом ми стикаємося з величезними спокусами, коли в ряді країн вибір на користь гріха затверджується і виправдовується законом, а ті, хто, вступаючи по совісті, бореться з такими нав'язаними меншістю законами, піддаються репресіям. Це дуже небезпечний апокаліптичний симптом, і ми повинні робити все для того, щоб на просторах Святої Русі гріх ніколи не затверджувався законом держави, тому що це означає, що народ вступає на шлях самознищення", - сказав патріарх після недільної служби в Казанському соборі на Червоній площі.

За його словами, сьогодні колосальні сили спрямовані на те, "щоб переконати всіх нас у тому, що єдиною цінністю є свобода вибору, і ніхто не має права зазіхати на цю цінність, навіть коли людина вибирає зло, навіть коли людина вибирає соціально небезпечну поведінку, - якщо тільки не порушуються норми цивільного закону ".

Однак, зауважив патріарх Кирило, не секрет, "як легко обійти всі ці норми".

"Ми знаємо, що ніякий, навіть найдосконаліший, закон не може викорінити злочинності, корупції, зла, неправди, конфронтації, - їх може викорінити тільки людина, яка зробила вільний вибір на користь добра", - переконаний предстоятель Російської православної церкви.

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 811 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 el_Chupacabra • 11:43, 20.11.2013 • url
Так радовацо ж нада, Кірюша! Вся ідеологія вашої церкви направлена на очікування апокаліпсису після якого настане щастя!
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.92.160.119
Браузер:

Cайт живе: