rss · Середа, 21.10.2020, 01:39

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

12.03.2010 13:15

Віталій Кличко пояснив, чому Микола Валуєв відмовився боксувати проти нього.

"Валуєв - боягуз. Ми запропонували йому найбільший гонорар за всю його кар'єру - два з половиною мільйони доларів. І він відповів нам "ні". - прокоментував Віталій відмову Валуєва. - Микола розуміє, що в разі поразки його кар'єра довго не триватиме".

Знаєте, чому Валуєв вимагав чотири мільйони? Та тому, що він сам не вірив, що зможе виграти цей бій, і розглядав гонорар за нього як "пенсійні виплати". Він не є справжнім чемпіоном", - заявив Віталій.

Нагадаємо, що перемовини між Кличком та Валуєвим тривали майже три місяці і після того, як вони завершились нічим, українець запропонував битися поляку Альберту Сосновському. Той відразу погодився.

У відповідь на це М. Валуєв заявив, що здивований подібними висловлюваннями українського боксера. «Нехай Кличко скаже мені їх прямо в обличчя, і щоб поруч не стояли сто чоловік, готові нас розняти. Тоді він переконається в тому, що для того, щоб наш бій відбувся, буде потрібно менше однієї секунди. І ніяких грошей », - сказав М. Валуєв. 

Росіянин також розповів, що спочатку В. Кличко запропонував йому за бій 600 тисяч євро. «Це була абсолютно несерйозна сума, але я розумів, що це просто початкові цифри для торгу. Я довірив ведення переговорів з Віталієм одному зі своїх промоутерів - Дона Кінга. Той у відповідь на пропозицію Кличко запросив 4 мільйони. Кличко запропонував спочатку два, а потім два з половиною мільйони. На останню суму ми погодилися, але за умови, що отримаємо права на трансляцію по російському та американському телебаченню. Абсолютно нічого позамежного в цьому немає. Я росіянин, а що стосується американського телебачення, то Віталій ще на самому початку сказав мені, що воно не заплатить за наш бій більше 100 тисяч доларів. Може бути, він сам не вірить своїм словам? Адже він вважав, що основні гроші прийдуть від німецького телебачення, а тут на його інтереси ніхто й не думав робити замах », - зазначив він.

Раніше звільнений Валуєвим родич-менеджер, сказав, що вимагати частину телевізійних прав було абсурдом.

Категорія: Спортивні новини · Переглядів: 1201 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 BACS • 15:32, 12.03.2010 • url Матеріал
я читва інфу, що все таки він погодиться, Якщо йому ще й нададуть право ретрансляції в США і блізокресностях... :)
да я б за 2 мільони гототвий не тільки закінчити свою не почавшуюсякарєру боксера, а й готовий рагно отримати по пиці... stena
другого разу по пиці просто не знадобиться... :) boks psih
avatar
1
2 mr_smith • 15:38, 12.03.2010 • url Матеріал
Тут от тесть Миколи не згоден був з такими вимогами щодо ретрансляцій:
Quote (новина)
Раніше звільнений Валуєвим родич-менеджер, сказав, що вимагати частину телевізійних прав було абсурдом.

за що мабуть і звільнили.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.237.61.235
Браузер:

Cайт живе: