rss · Вівторок, 26.03.2019, 09:42

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

19.02.2012 03:38

Віталій Кличко переміг Дерека Чісору

18 лютого 2012 року відбувся черговий боксерський бій за звання чемпіона світу в суперважкій ваговій категорії по версії WBC. Українець Віталій Кличко в спортивному комплексі "Olympiahalle" (Мюнхен), переконливо переміг свого суперника - британця Дерека Чісору.

Бій розпочався ще на церемонії зважування. Чісора, не змігши знайти ніяких вагомих аргументів проти погляду Кличко face-to-face, дав ляпаса Віталію, як жінка, а потім швидко втік. Але це не дивно, тому що більше протиставити просто нічого. А скандали потрібні, інакше інтерес до бою буде меншим, а цікавість до бою якимось чином потрібно розгівати. От і вдаються "джентельмени" до таких брудних скандальчиків як словесні образи і ляпаси.

Дані Віталія Кличко - 110,0 кг., 40 років.

Дані Дерека Чісори - 109,4 кг., 28 років.

Титули:

Віталій Кличко:

Чемпіон світу в суперважкій вазі по версії WBC, (43-2, КО 40).
Дерек Чісора:

Претендент на звання чемпіона світу, (15-2, KO 9).

Перед боєм на прес-конференції Віталій сказав, що в нього є тактика і стратегія і тому бій буде за спланованою програмою.

А Дерек говорив, що він зможе перемогти, тому що ніколи не відступає і завжди йде вперед, а ще є цілі заготовлені серії ударів. Також боксер запевнив букмекерів, що нокаутує Віталія у 8 раунді. Але ж до 8 раунда потрібно ще дожити.

Та незважаючи на такі заклики Дерека, на думку букмекерів лідером є саме Віталій. Ставки на перемогу Віталія приймаються з коєфіцієнтом 1,08, а на перемогу Дерека 7,50. Ставки кажуть самі за себе, хто є явним фаворитом бою.

Перед боєм на ринзі співала американська співачка Крістіна Пері. 
В Мюнхені зібрався весь світовий бомонд боксу.

Пролунали гімни Великобританії та України.

Перший раунд - бій розпочався на арені "Olympiahalle". Чісора одразу пішов в атаку, та Віталій вдало парирував напади. Суперники обмінялися ударами та з"ясовували тактику один одного.

Другий раунд пройшов в рівному стилі обміну ударами. Віталій повністю контролює ситуацію.

Вже в третьому раунді Віталій неперервно проводить серію ударів, які явно вимушують Дерека захищатися. Та Дерек пробує контратакувати та ухилятися від сталевих кулаків Кличко. Бій проходить поки що по типовому сценарію Кличко. Він починає поступово вимотувати суперника, уникаючи ударів.

Четвертий раунд. Картина поки що така ж. Чісора піджимає, Кличко ухиляється. Чісора активно атакує корпус Віталія. Віталій у відповідь на атаку Дерека жорстко ударив його з правої. Дерек ще пропустив правою у підборіддя.

Пятий раунд. Знову проходить точний удар Віталія. Дерек виглядає активним, захищається і пробує активно атакувати. Віталій вдало захищається і все точніше і частіше проводить удари. Віталій впевнений, дерек ще свіжий і активний.

Шостий раунд. Декілька ударів Віталій точно досягають цілі. Зал скандує - В і т а л і й ! Удари Дерека також досягають цілі. Розслаблятися Віталію ніяким чином не можна. Декілька клінчів і кінець раунда.

Сьомий раунд. Чісора ативно атакує з перших секунд. Віталій вимушений захищатися. Віталій більше захищається в цьому раунді. Боксери в середині поєдинку взяли паузу на кілька секунд. Віталій в кінці раунду точніше атакує і деякі удари точно досягають цілі.

Восьмий раунд. Чісора знову активно атакує. Віталій відступає і захищається. Зал знову скандує - К л і ч к о ! Чісора більше знаходиться в центрі рингу, Віталій біля його краю. Вже помітно, що Дерек трішки втомився. Але ж і Віталію також потрібно берегти сили.

Девятий раунд. Дерек знову атакує. Віталій робить зустрічні удари, але суперник вдало від них ухиляється. І зал зривається - Кличко! Чісора іде в атаку і знову наривається на удар праворуч. Віталій атакує і пробиває. Дерек все ще активний і досить рухливий.

Десятий раунд. Британець держить добре удари. Раунд розпочався більш затяжно, суперники клінчують. Віталій пробиває суперника. Дерек пропускає потужнийзустрічний удар. Віталій навязав свою гру і пробує прострілювати суперника. При цьому Дерек активно чинить опір.

Одинадцятий раунд. Чізора вкотре з перших секунд іде в атаку. Декілька клінчів і Віталій навязує свою гру. Точні удари здалеку змушують британця захищатися. Та все ж таки він пропускає удари Віталія. Декілька потужних ударів Дерека пролітають мимо. Зал скандує - К л и ч к о ! Віталій прижав Дерека до канатів і кінець раунду.

Дванадцятий раунд. Кличко пристрелюється. Чісора ативно ухиляється і атакує. Йому втрачати просто нічого. Віталій вдало ухиляється. Суперники клінчують. Чісора пробує збільшити пресинг. Віталій контратакє. Останні секунди. Бійці на канатах. І на останній секунді Віталій пропустив небезпечний удар.

Досить важким видався поєдинок. 12 раундів бою завжди важко даються спортсменам такого класу. Та Віталій вів себе впевнено і професійно.

Кілька хвилин судді узгоджували результат бою. Вердикт суддів - це 118:110, 118:110, 119:111 на користь Віталія Кличко! 

Перемогу на професійному ринзі вкотре здобув 

український боксер - Віталій Кличко!!!


Потрібно зазначити, що для британського телебачення коментував бій Девід Хей.Після матчу Віталій сказав: "Дорогі друзі, дякую вам за підтримку!. Відносно бою Чісора був молодець, відносно людських якостей - я його не поважаю. Сьогодні був важкий бій, була вагома мотивація і прийлося боксувати всі 12 раундів. Те як веде себе Чісора - не викликає жодної поваги до нього."

Чісора після матчу говорив, що це був серйозний бій. Вперше за багато років вийшов парубок без страху до Кличко (вихваляти себе - це все, що може зухвалий боксер, інакше його просто не запамятають). Представник Чісори вже требує матчу-реваншу.

Щиро вітаємо Віталія з впевненою перемогою!!!


Shooler. 
Спеціально для chervone.com


Категорія: Спортивні новини · Переглядів: 2495 · Додав: Shooler
Рейтинг: 4.6/5
Популярні новини:
Всього коментарів: 4
avatar
0
1 mr_smith • 04:22, 19.02.2012 • url
Ну що? Чудовий бій. Хоча мені здається, що Кличку вже треба йти на пенсію непереможеним чемпіоном. older
avatar
0
2 mr_smith • 04:46, 19.02.2012 • url
А ще той вилупок плюнув молодшому Кличку в лице:


Мабуть буде бійка?
avatar
0
3 mr_smith • 05:02, 19.02.2012 • url
ну і для гурманів:
Бой Кличко — Чисора по версии Fight Night Champion

якби ж то насправді так бій проходив, як в цьому симуляторі...
avatar
0
4 mr_smith • 14:10, 19.02.2012 • url
Чісора та Девід Хей побилися на пресконференції:

В результаті травму голови отримав Адам Бут - тренер та менеджер Хея.

Ось такі от пристрасті.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.207.146.166
Браузер:

Cайт живе: