rss · Вівторок, 27.10.2020, 23:55

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

04.10.2011 18:12

Віталій Кличко може стати президентом України.

Нещодавно в пресі з'явилася інформація про те, що Віталій Кличко може поборотися за посаду Президента України на найближчих президентських виборах.

Просто теоретично цікаво мені, а якщо дійсно пройде? В принципі попробувати можна, але тренуватися до боксерських боїв і займатися брудною політикою буде складнувато. Потрібно буде обирати щось одне. 

Далі, виходячи з цього, світ не зможе побачити більше феєричних боксерських поєдинків великого боксера "Доктор Залізний Кулак". Отже боксер-кличко перестане існувати.

А що отримаємо взамін? Президента України. І що, тоді? Що може змінитися? Корупція, збагачення меншості і збіднення більшості населення, здирництво, хабарництво, недофінансування і будівництво вертолітних площадок - невже це все відійде в минуле і зникне? Якось не віриться в такі казки...

А ще, окрім всього, може перестане існувати для мене людина, яку я, як і мільйони інших людей в світі, глибоко поважають - чемпіон боксу, українець Віталій Кличко. 

Чому я роблю такий висновок? Та просто по іншому до цього і не ставалося. Перед виборами одне враження, після виборів інше. І винятку поки що не було.

А може все стане зовсім навпаки? Може Віталій зможе більш ефективно розпоряджатися бюджетом України. Я певен, що бюджет наший здатен забезпечити нормальне життя в країні, якщо його менше дерибанити. Наші люди працьовиті, і промисловість працює, і аграрне господарство можна розвивати, але просто немає до цього діла керівництву держави.

Може можна бути на керівній посаді і хоч щось зробити для країни? Може Україна буде мати шанс стати державою, яку будуть поважати? Може саме Віталій стане тим, про кого історики будуть писати як про першого президента, який зумів вивести країну з кризи, який зміг підняти її з колін, який став професійним бійцем не тільки на боксерському, а й на політичному ринзі?

Хотілося б вірити в казки, та сувора правда не дозволяє цього робити... Отож поживемо - побачимо, як будуть розвиватися події. Принаймі час до виборів президента України ще є.

Категорія: Новини України · Переглядів: 1387 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/5
Популярні новини:
Всього коментарів: 8
avatar
2
1 BACS • 20:56, 04.10.2011 • url Матеріал
я теж вже ні в шо у нас не вірю. але за нього буду голосувати... на Авось... :) але все одно наші голоси до великого світила... все буде підтасовано... перевірено на власному досвіді... так що все буде олрігт! не тушуємось! baby
avatar
2
2 BACS • 20:57, 04.10.2011 • url Матеріал
"велике світило" то - "Лямпада" idea
avatar
2
3 BACS • 23:40, 04.10.2011 • url Матеріал
а шо не так? шо такоэ??? людина в житті добилася ого-го висот!!! чомбийні!? boks
avatar
3
4 dyak • 23:59, 04.10.2011 • url Матеріал
Я віру , кожний раз вибираючи кращого із кандидатів це шлях до кращого майбутнього. Кличко не замащений це плюс, але не має досвіду в політиці це мінус. Підтасовка голосів може дати не більше 5-10 відсотків все залежить від нас
avatar
3
5 mr_smith • 00:09, 05.10.2011 • url Матеріал
Та нічого, не переймайся :) все буде добре.
Може він не такий красномовний як Ганна Г. але справиться. :)
avatar
3
6 Shooler • 11:05, 05.10.2011 • url Матеріал
А ще може дійсно людина буде працювати не на набиття карманів (вроді ж не дуже й то потребує) і не на здобуття собі сумнівної слави горе-політика (слава і світове визнання і так вже є). Можливо ще є люди, які готові працювати за ідею і покращення життя вже сьогодні. Багато не потрібно. Тільки трішки перестати красти і хоч трішки думати про тих, з ким живете і все.
avatar
1
7 BACS • 20:37, 05.10.2011 • url Матеріал
ой шановні.. як там 5-10 відсотків... і навіть 20... на гіркому досвіду знаю, що можна повністю переробити і змінити хід виборів в кінці... коли голови комісій по 3-5 днів не ставили печатки на протоколах, а люди на дільницях не витримували і виходили звідтам, а повернуться вже зась... от тоді виймалися підроблені бюлетні і робилася "чорна" справа... :) так що від нас на виборах мало-що залежить...
нажаль.. baby
avatar
1
8 dyak • 22:43, 05.10.2011 • url Матеріал
Quote (8. BACS)
як там 5-10 відсотків... і навіть 20... на гіркому досвіду знаю, що можна повністю переробити і змінити хід виборів в кінці... коли голови комісій по 3-5 днів не ставили печатки на протоколах

Це вже кримінал приймав участь в роботі виборчих комісій з таким не зустрічався. Крім спискив є ще бюлетні , які можливо перерахувати
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.207.102.38
Браузер:

Cайт живе: