rss · Вівторок, 27.10.2020, 20:58

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

02.12.2010 20:27

Вітаємо з Днем народження пана модератора el_Chupacabra

У наш розвинений технічно час, Інтернет має не аби-яке значення в багатьох сферах життя сучасної людини. І звичайно, велика частина людей використовує Інтернет для спілкування. Наразі великою популярністю користувалися соціальні мережі, форуми, блоги та чати. От і у нашого селища є свій сайт з форумом, блогом, фотоальбомом, каталогом статтей користувачів, розділом творчості мешканців селища Червоне, та багато інших цікавих розділів.

Користувачі відкривають теми на нашому форумі, відповідають на повідомлення, знайомляться з гостями нашого сайту, просто спілкуються між собою. Але не завжди виходить залишатися в рамках правил, або з'являється рекламний спам, флуд. Природно, якщо за сайтом не стежити, то незабаром він перетвориться на звалище. Щоб цього не сталося необхідні модератори. Мета модератора - підтримувати порядок, робити корективи, створювати актуальні теми, розвивати існуючі теми, вносити конструктивні пропозиції в розвиток сайту взагалі, розвивати сайт і його окремі розділи новими матеріалами, або ідеями створення таких матеріалів. Саме тому вони наділені особливим функціями, які недоступні звичайним користувачам.

Так, це почесна справа, але разом з цим є і інша сторона модераторства - це велика відповідальність, а також потрібно, як не дивно, працювати. 

На перший погляд роботу модератора не помітно, однак варто хоч трохи побути модератором і розумієш - це відповідальна і нелегка справа. Інколи адміністрація сайту може піддаватися критиці, або нападкам користувачів, які були справедливо покарані модераторами за не відповідну поведінку, яка перечить правилам сайту, або взагалі стати об'єктом атак неврівноважених користувачів. Але це, як то кажуть, специфіка професії.

Таким відповідальним і професійним модератором є Тарас Олійник (el_Chupacabra), за професією він програміст, а за покликанням романтик. Про таку відповідальну людину мріє кожен портал чи форум чи то сайт в інтернеті, на шому сайту пощастило і першим модератором нашого проекту став саме Тарас.

Сьогодні адміністрація сайту вітає нашого шановного модератора el_Chupacabra з Днем народження! 

Успіхів тобі у житті, найбільших досягнень в кар"єрі, багато фінасових благ, кошерного коду, а також сердечних ґараздів.


Категорія: Новини Червоного · Переглядів: 1391 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/9
Популярні новини:
Всього коментарів: 7
avatar
3
1 stem_ua_doktor • 22:31, 02.12.2010 • url Матеріал
Ще раз від нашого братства модераторів та усіх небайдужих користувачів - найщиріші вітання!!!
avatar
3
2 BACS • 23:46, 02.12.2010 • url Матеріал
Тарасик, з днем народження!!! всього тобі і пабольше!
цитата - "ґараздів" - люблю рідну мову :) ^_^ auuuu ^_^
avatar
3
3 Shooler • 00:32, 03.12.2010 • url Матеріал
Незвичайному адміну - незвичайний День Народження! І наше сімейство модераторів :) вітає тебе з цим світлим (не пивом!!!) а днем! Нехай же ж шалені ідеї втілюються в реальність! booze
avatar
1
4 el_Chupacabra • 10:33, 03.12.2010 • url Матеріал
Дякую шановне паньство!
Не думаю, що ця подія варта окремої статті, але дякую! yahoo
avatar
1
5 mr_smith • 10:45, 03.12.2010 • url Матеріал
Це окрема новина селища Червоне. А що? :)
avatar
3
6 kit • 21:50, 03.12.2010 • url Матеріал
Вітаю із уже прошедшим Днем Народження)))! Удачі, натхнення у всьому, багато справжніх друзів, гітарку і...з піснею по життю)) Здоров"я, задоволення від роботи, благополуччя))
^_^
avatar
3
7 stem_ua_doktor • 22:25, 03.12.2010 • url Матеріал
Quote (4. el_Chupacabra)
Не думаю, що ця подія варта окремої статті,

Серед усіх чеснот Тараса ще й скромність!
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.215.33.158
Браузер:

Cайт живе: