rss · Четвер, 15.11.2018, 07:26

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

25.10.2010 18:57

Вірус свинячого грипу мутує

«Тим часом, потрібні додаткові аналізи, щоб зрозуміти, наскільки для людей небезпечний новий тип вірусу і як на нього діють вже існуючі вакцина і лікарські препарати Чи зможе вона повністю захистити від вірусу-мутанта?», - Коментує Ян Барр з центру співробітництва в області контролю та дослідження грипу Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) в Мельбурні.

Ця мутація може стати початком більш драматичного повороту в бік вірусів пандемічного грипу, які зажадають оновлення. Експерти не виключають можливості, що новий штам може бути більш небезпечний і смертоносний, а також заражати людей, що вже пройшли вакцинацію.

Не секрет, що віруси грипу постійно мутують. Однак з початку сплеску захворюваності на свинячий грип в 2009 році штам вірусу майже ніяк не змінювався за цей час. Тепер вірус грипу H1N1 циркулює по всьому світу, за винятком Південної Африки, де більш поширені типи H3N2 і B. Теперішня вакцина захищає від вірусів H1N1, H3N2 і штаму B.

Перші сигнали про мутації вірусу прийшли з Сінгапуру. Далі вже з Австралії та Нової Зеландії стала надходити аналогічна інформація. Найважливіше: там заразилися щеплені люди, є смертельні випадки.
Категорія: Світові новини · Переглядів: 1169 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.91.203.233
Браузер:

Cайт живе: