rss · П'ятниця, 22.02.2019, 13:32

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

25.05.2013 03:06

Винищувач X-Wing з «Зоряних воєн» зібрали з 5 млн кубиків LEGO


Винищувач X-Wing з «Зоряних воєн» зібрали з 5 млн кубиків LEGO

Якщо хтось у найближчі кілька днів планує відвідати Нью-Йорк, обов'язково сходіть на площу Times Square. В даний час там можна побачити винищувач X-Wing з фантастичної саги «Зоряні війни», який має розмах крил 13,5 метра. Культовий винищувач виконаний з 5335200 кубиків LEGO і відрізняється широким спектром звукових ефектів.

За словами LEGO, винищувач Star Wars Lego є найбільшою в світі спроектованою з конструктора LEGO моделлю. Варто відзначити, що Star Wars Lego навіть трохи більше, ніж розміри винищувача X-Wing, на якому літали Люк Скайуокер і повстанці. Довжина, створеного фахівцями з LEGO шедевра, становить 13,1 м.

Модель X-Wing з конструктора LEGO була побудована на заводі компанії LEGO в місті Кладно, Чехія. У процес створення винищувача були залучені 32 «будівельника», які віддали проекту 17 336 годин з життя.

Варто відзначити, що винищувач Star Wars Lego важить близько 23 т. Після того, як модель була зібрана, її розділили на 34 частини, а для доставки винищувача в Нью-Йорк використовувався водний шлях і два човни. Для того щоб перевезти всі деталі, їм знадобилося близько двох місяців.

Незабаром твір мистецтва залишить Times Square і відправиться в каліфорнійський «Леголенд».

Більшість поставлять собі питанням: для чого це все було зроблено? В даний час в Мережі існує тільки одне пояснення: модель була побудована на честь майбутньої прем'єри мультимедійного серіалу «Хроніки Йоди» за мотивами «Зоряних війн».

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 930 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.226.208.185
Браузер:

Cайт живе: