rss · Субота, 31.10.2020, 10:29

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

30.05.2013 22:17

Вікіпедія покаже користувачеві визначні пам'ятки навколо нього


Вікіпедія покаже користувачеві визначні пам'ятки навколо нього
Електронна енциклопедія Wikipedia запустила сервіс Nearby, що показує статті про цікаві об'єкти з урахуванням місця розташування читача, йдеться на сайті мобільного підрозділу організації Wikimedia Foundation, що керує ресурсом.

Сервіс Nearby дозволить вивести на екран пристрою статті про об'єкти та місця, що розташовуються навколо користувача. Організатори електронної енциклопедії розраховують, що можливість дізнатися про довколишні музеї чи парки, а також швидко проілюструвати наявну статтю приверне нових користувачів і редакторів в проект. Відзначається, що перед запуском програми була проведена велика робота з геоприв'язки мільйонів статей про парки, музеї, історичні місця, театри, кафе та релігійні будівлі.

Сервіс Nearby актуальний для мобільного застосування, при запуску з настільного комп'ютера іноді видається повідомлення про неможливість встановити місце розташування. При роботі з мобільного пристрою геолокація може бути зроблена за допомогою GPS або по Wi-Fi-хотспоту. На даний момент сервіс не перекладений російською чи українською мовою.

Фонд Wikimedia Foundation розвиває такі некомерційні проекти, як "Вікіпедія", "Вікісловник", "Вікіцитати", "ВікіНовини" та інші.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 993 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.232.51.240
Браузер:

Cайт живе: