rss · Понеділок, 19.11.2018, 08:16

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

17.04.2018 09:36

Відкриття першого приватного медичного закладу в Червоненській ОТГ


Відкриття першого приватного медичного закладу в Червоненській ОТГ

9 квітня 2018 року відбулося відкриття першого приватного медичного закладу в Червоненській ОТГ. Відкрила його. лікар загальної практики-сімейної медицини. Мриглод Людмила Василівна. 

Людмила Василівна навчалася в Тернопільському державному медичному інституті та пропрацювала в смт.Червоне 35 років. Починала свій робочий шлях дільничим терапевтом, працювала завідуючою терапевтичним відділенням, з 2001 року була переведена на посаду сімейного лікаря, має досвід головного лікаря. За цей трудовий час має велику кількість своїх пацієнтів (сім'ї та навіть родини) і відкривши приватну практику вона хоче створити дійсно сімейну медицину. Що дасть змогу сформувати нову культуру взаємодії лікаря і пацієнта.

На працю з нею йде медична сестра загальної практики сімейної медицини Базалінська Наталія Михайлівна, яка за 26 років роботи у нашій дільничій лікарні зарекомендувала себе як самовіддана, працьовита та відповідальна людина. Дай Бог їм натхнення до нелегкої праці медиків.

Мені сподобався інтер'єр кімнат, їхнє облаштування, забезпечення всіх необхідних інструментів, приладів, обладнання згідно табелю оснащеності кабінету. А насамперед мене влаштовує і досвід, і професійність лікаря та медичної сестри, яким я можу довірити моє здоров'я. 

Пропоную і вам відвідати сімейного лікаря Мриглод Л.В. і підписати з нею декларацію.

Юрій Дяченко

Категорія: Новини Червоного · Переглядів: 694 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.159.44.54
Браузер:

Cайт живе: