rss · Вівторок, 20.10.2020, 09:38

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

10.06.2013 02:21

Видалення YouTube з iOS пішло Google на користь


Видалення YouTube з iOS пішло Google на користь

Видаливши зі своєї мобільної платформи iOS нативний додаток YouTube, компанія Apple не тільки викликала хвилю невдоволення користувачів, але й дозволила заробити одному зі своїх головних конкурентів. Відповідно до звіту Google, після того як на зміну вбудованому додатку YouTube, який не відображав рекламу, прийшла стороння програма, що показує рекламні ролики, компанії вдалося серйозно збільшити свою виручку.

За словами пошукового гіганта, більше половини власників смартфонів у США за останні півроку користувалися додатком YouTube, причому чверть трафіку відеохостингу припала на користувачів смартфонів і планшетів. При цьому в загальній кількості переглядів відео з мобільних пристроїв перегляди з гаджетів на iOS склали дві третини.

У абсолютному відношенні виручка з реклами, що демонструється в YouTube, зросла на 350 мільйонів доларів на рік, склавши 2,5% від загального доходу Google. Не можна не порадіти за дует Пейджа і Бріна, які зуміли перетворити стратегічну поразку у фінансову перемогу.

Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1067 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 35.168.62.171
Браузер:

Cайт живе: