rss · Понеділок, 18.02.2019, 17:39

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

30.05.2013 22:39

Величне століття - фільм про фільм


Величне століття - фільм про фільм

Це документальний фільм про те, як проходили зйомки наймасштабнішої історичної драми, заснованої на реальних подіях, що відбулися в часи правління Сулеймана І. «Величне століття» заворожив телеглядачів з самого першого кадру і спонукав інтерес до історії Туреччини і великої Османської династії. Для зйомок серіалу був побудований знімальний павільйон, який займає 5 тис. кв.м. 

Палац Топкапи, резиденція падишаха протягом 400 років, був відтворений наново. І поки знімальна група трудилася в своєму палаці, кількість туристів справжнього палацу Топкапи значно збільшилася. Прикраси і костюми з «Величного століття» змінили світову моду і стали мрією багатьох жінок світу. Серіал був представлений на численних міжнародних конкурсах і кінофестивалях.

Ви дізнаєтеся про всі перипетії і складнощі закулісного життя, про те, як відбувався кастинг на головні ролі, як будувалися декорації і про багато іншого. Все, починаючи від сценариста і продюсера і закінчуючи режисером монтажу, режисером-постановником і акторами, поділяться з вами своїми переживаннями, емоціями і внеском в цей чудовий серіал.

Категорія: Кіно, теле, відео новини · Переглядів: 2928 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.206.175.155
Браузер:

Cайт живе: