rss · Субота, 26.09.2020, 14:07

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

27.03.2012 02:55

Вегетаріанство та сироїдіння визнано психічним захворюванням

Більшість вегетаріанців по всьому світу прийшли в шок від того, що експерти з Всесвітньої асоціації охорони здоров'я (ВООЗ) визнали їх психічно хворими. Представники руху, що виступають за гуманізм і здоровий спосіб життя, виявилися в списку хворих, яких, на думку міжнародних експертів, варто лікувати в першу чергу.

Вегетаріанці давно піддаються нападкам з боку людей, яким важко повірити в те, що можна досить успішно і безболісно існувати, відмовившись від вживання м'яса. Багато "травоїдних", як їх зневажливо називають любителі шашликів і біфштексів, змушені навіть приховувати свої гастрономічні пристрасті, щоб уникнути нападок і насмішок з боку не настільки ліберальних оточуючих. Останні зазвичай стверджують, що вижити без продуктів тваринного походження неможливо, що людина за своєю природою хижак, а тисячі корів і свиней, яких щодня забивають заради м'яса, це результат природного відбору.

У відповідь прихильники "гуманістичної дієти" випустили сотні книг і фільмів, в яких розповідається, як можна отримувати всі необхідні вітаміни з овочів і фруктів, порівнюючи бойні з нацистськими таборами смерті. Як би там не було, сьогодні по світовій вегетаріанській спільноті було завдано нового удару.

І не консерваторами, а авторитетними експертами із Всесвітньої організації охорони здоров'я. Нещодавно вони провели семінар, на якому оприлюднили розширений список захворювань, з якими необхідно боротися лікарям-психіатрам. "Болісний рейтинг" поповнився вегетаріанством і сироїдінням, які опинилися в компанії інших недуг, які потрапляють під визначення "розлад звичок і захоплень".

Прихильників суворої дієти визнали хворими не просто так. Приводом для цього послужив недавній інцидент в іспанському місті Малага, де одна з місцевих родин довела своїх дітей до стану коми, забороняючи їм вживати м'ясо, а також продукти, що піддавалися будь термічній обробці - варінню, смаженню, копченню і іншим. Малюків врятували сусіди, вчасно викликали лікарів і поліцію. Недбайливих дорослих "гуманістів" направили в психіатричну лікарню, розлучивши їх з дітьми.

Опублікований ВООЗ документ викликав бурю протесту серед вегетаріанців по всьому світу. Вони написали в організацію безліч листів, в яких стверджували, що в грамотно складеній овочевій дієті немає нічого поганого, просто не потрібно насильно нав'язувати свою точку зору іншим, змушуючи, наприклад, дітей відмовлятися від м'яса, якщо воно необхідне для їхнього здоров'я або ж злитися на друзів-м'ясоїдів, що обідають біфштексами. Вегетаріанці наполягають на тому, щоб психічно хворими були визнані саме "травоїдні деспоти", а не всі захисники тварин поголовно.

Тим часом, опубліковано список знаменитих вегетаріанців. Серед тих, хто вирішив раз і назавжди відмовитися від вживання м'яса, опинилися колишній президент США Білл Клінтон, актор Алек Болдуін, музиканти Пол Маккартні, Мобі і Стівен Патрік Морріссі (The Smiths), один із засновників Twitter'a Біз Стоун і багато інших.

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1751 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 3
avatar
1
1 Shooler • 22:08, 28.03.2012 • url Матеріал
А коли ніхто не бачить, то можна? ftagn
Шановні вегетаріанці, не порушуйте ланцюг харчування в природі...
avatar
1
2 el_Chupacabra • 23:21, 02.04.2012 • url Матеріал
А я згоден з ВООЗ - зазвичай саме вегани зневажливо ставляться до "трупоїдів" і намагаються всіляко їх пригнічувати. Нічого проти них особисто не маю, але це така ж девіація як і гомосексуалізм.
avatar
0
3 mr_smith • 23:45, 02.04.2012 • url Матеріал
та тут така халепа..., кажуть, що ця новина фейк, нібито якийсь піндосський сайт фейкових новин запулив таку "газетну качку". А я вже було зрадів, сам полюбляю мясце, яйце, сальце, адже це все вітамін ЦЕ! Не розумію як можна їсти тільки траву.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.235.105.97
Браузер:

Cайт живе: