rss · П'ятниця, 19.10.2018, 12:19

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

30.12.2013 13:43

Вчора в Києві відбулось всенародне віче


Вчора в Києві відбулось всенародне віче

Вчорашнє Віче нас здивувало і порадувало:

1. Появою на сцені єврейського рабина і татарського муфтія, яких віче сприйняло дружньо. На мій погляд ця знакова подія і вже всі скептики повинні зрозуміти, що майдан не є зборищем націоналістів і радикалів. Загальний молебен від всіх християн, крім московського патріархату, це вже звичне явище.

2. На сцені після відправки авто майдану залишилась трійця (Яценюк , Кличко, Тягнибок) вони показали , що поки керують майданом, і всі розмови про те , що влада не знає з ким вести перемови брехня. Розумію що, якщо перемови не дадуть результату то на перший план вийдуть радикали які зметуть всіх.

3. Оголошено про початок перемовин без попередніх умов, для того , щоб створити нову більшість, технічний уряд, розслідувати і покарати злочинців в погонах. Відсутність умови про відставку ВР і презика радує, це дає шанс розробити нові правила гри які гарантують нормальне життя в цій країні для всіх, а технічний уряд не дасть скотитись до дефолту або приєднання до митного союзу або його аналогу.


Розумію , що майдан це не рішення проблем , а початок рішення. Політики, які проводили ночі на майдані зможуть краще зрозуміти простих людей, а ті в свою чергу політиків. Сьогодні майдан об’єднує всіх, кого влада «достала». Влада діставала всіх по черзі і сьогодні вони об’єдинились, всі розуміють шляху назад немає, дай боже це зрозуміти владі і піти на реальні перемови.

Категорія: Новини України · Переглядів: 1298 · Додав: dyak
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.92.160.119
Браузер:

Cайт живе: