rss · Неділя, 25.10.2020, 14:08

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

02.12.2010 17:54

Вчені: Wi-Fi вбиває дерева і мізки

Інші фахівці побоюються, що зручний доступ в Інтернет може загрожувати також і людському організму. Минулого тижня група дослідників з університету м. Вагенінген в Нідерландах опублікувала дані про вплив Wi-Fi на дерева. Вони відібрали 20 ясенів і протягом трьох місяців опромінювали їх різними частотами. У результаті з'ясувалося, що опромінення на частотах Wi-Fi призводить до того, що дерева скидають частину листя і страждають від ряду інших проблем. 

Поки це попередні результати, і в науковому співтоваристві їх сприйняли з великою часткою скепсису. Між тим, в Нідерландах, де хороше покриття Wi-Fi, близько 70% дерев у містах демонструють схожі симптоми. У той же час, десять років тому лише 10% міських дерев були уражені схожим захворюванням. У існуючих в країні лісах нічого подібного помічено не було. 

The Daily Mail опублікувала статтю інженера Алістера Філіпса, який висловив занепокоєння з приводу небезпеки Wi-Fi і радіохвиль в цілому для людей. Він вважає, що пульсуючий сигнал Wi-Fi може бути навіть шкідливішим для людського організму, ніж більш стабільні різновиди радіохвиль. 

На думку інженера, опромінення може позначитися на здатності молодих людей бути батьками (особливо тих, хто любить тримати ноутбуки на колінах), а також на наших розумових здібностях. Філіпс навіть стверджує, що через страх перед Wi-Fi і мобільними телефонами він разом з дружиною перебрався у віддалений котедж в Шотландії. 

Правда це чи ні, але страх британця перед мобільниками може бути цілком обгрунтованим. Раніше повідомлялося, що часте використання мобільного зв'язку викликає пухлину мозку. Так, за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, любителі постійно розмовляти по мобільнику в 50% частіше хворіють на рак.
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1335 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/4
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 el_Chupacabra • 18:08, 02.12.2010 • url Матеріал
Ага, треба собі шапочки та труселя з фольги клепати. Щоб не прилетіли іншопланетяни, не вийняли моск і не скормили його Ктулху. Кажуть йому дуже подобаються мізки ідіотів.
avatar
0
2 mr_smith • 18:51, 02.12.2010 • url Матеріал
Краще підмінити мозок, якщо є, фольгою.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.236.245.255
Браузер:

Cайт живе: