rss · П'ятниця, 18.09.2020, 13:24

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

02.10.2009 03:31

Вчені визначили координати Раю та національність Адама і Єви

Учені з Пенсильванського університету (США) провели масштабне генетичне дослідження африканських народностей і встановили, що найдавнішими людьми на Землі є південноафриканські бушмени.


Міжнародна група вчених з Пенсильванського університету під керівництвом доктора Сари Тішкофф вивчила генетичні особливості більше 3 тисяч представників 121 африканської народності. Для цього їм довелося забиратися до найвіддаленіших куточків континенту, брати зразки крові у мешканців джунглів і пустель - від Сахари до Калахарі.

Не раз їм доводилося рятуватися від загонів різноманітних повстанців, хоча й урядові війська становили для них смертельну небезпеку. Однак результати цього 10-річного дослідження поставили останню крапку в суперечці про місце виникнення розумної людини.

Координати Саду Едему визначені, крім того, знайдені найдавніші люди на планеті - мається на увазі, що генетично вони найближче до перших представникам хомо сапієнс, що жили 50 тисяч років тому.

Учені побудували генетичну карту народів і визначили, що найбільша генетична різноманітність на планеті спостерігається саме в Африці. Теорія про походження людини з Африки налічує вже багато десятиліть, але тепер ми маємо її вагоме генетичне підтвердження.

А найдавнішими людьми виявилися бушмени - нечисленний народ мисливців. Бушмени говорять дивною мовою, яку вважають близькою до першомови наших прабатьків. Дивовижні навіть самі звуки цієї мови. Наприклад, для опису однієї з приголосних мови бушменів доводиться писати: "нагадує звук корки, що вилітає з пляшки шампанського". Живуть бушмени в пустелях Наміб і Калахарі, і, мабуть, саме там був Сад Едему - біблійний рай.

Якщо зовсім конкретно, то бушмени Адам і Єва жили на березі річки Кунене - в раю з координатами 12,5 градуса східної довготи і 17,5 градуса південної широти. Можливих туристів доведеться засмутити: зараз тут зовсім не такий райський клімат, як 5770 років тому за біблійним літочисленням, рахуючи від створення світу.

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1808 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.92.74.105
Браузер:

Cайт живе: