rss · Субота, 24.10.2020, 20:30

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

16.03.2010 10:27

Вчені пропустили дані на швидкості 10 мегабіт через ... тіло людини.

За словами дослідників, тонкі імплантовані електроди-передавачі використовують істотно менше електроенергії, ніж бездротові канали Bluetooth і менше, ніж зв'язок WiFi. Корейські вчені здійснювали передачу даних за допомогою низькочастотних електромагнітних хвиль, що проходять через шкіру з мінімальним загасанням. 

На думку розробників новинки, нова система практично виключає варіант перехоплення даних. Корейські фахівці розповідають, що в майбутньому технологія буде мати специфічне застосування і робити з організму людини WiFi-антену поки ніхто не збирається. За допомогою подібної розробки вчені мають намір проводити моніторинг стану здоров'я хворих цукровим діабетом, сердечників, а також тих, чиї фізіологічні показання повинні бути під контролем, наприклад пілотів літаків або операторів на виробництві.

"Якщо б для кожного можливого з'єднання ми застосовували дроти, то людину довелося б обвішати ними і прикріпити до нього десяток батарейок. Мережева електроенергія, витрачається на передачу інформації, може передаватися крізь шкіру, тут коефіцієнт втрат не перевищує 10%", - говорить один з розробників технології Санг Хун Лі.

За його словами, концептуально нова технологія була створена ще в 2005 році в співпраці з фізиками з Університету Токіо. Однак тоді застосовувалися досить великі електроди, що було незручно. Зараз корейські фахівці використовували для створення електродів дуже невеликі кремнієві полімери, покриті металевою оболонкою. 

В рамках експерименту команда добровольців прикріплювала електроди на плече і за вухо на тиждень. Обидва електрода мають довжину всього 300 мікрометрів, а по товщині відповідають людській волосині. Протягом тижня вчені без будь-яких проблем передавали дані з того чи іншого електрода без шкоди для здоров'я волонтерів. 

Лі каже, що зараз їх команда працює з низкою великих медичних і промислових компаній над комерціалізацією розробки. Вже зараз на основі розробки можна випускати абсолютно нові рішення для електроенцефалографії або електрокардіографії. Свій інтерес до розробки проявила і японська Nippon Telegraph and Telephone, що планує випустити телефони, які можна буде буквально вмонтувати в людину
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1279 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: