rss · Субота, 24.10.2020, 20:39

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

19.08.2010 15:32

Вчені: комп'ютери та ТВ відбирають у людини половину життя

У результаті багато хто все більш успішно звикають справлятися з декількома завданнями одночасно, поєднуючи, наприклад, відправлення електронних листів з прослуховуванням музики, включеним телевізором або переглядом інтернет-сайтів. 

Найбільш уміло з багатозадачністю справляються ті, хто молодший. Наприклад, люди від 16 до 24 років можуть «помістити» майже п'ять годин інформації, одержаної з різних ЗМІ, менш ніж у дві години свого часу. 

Дорослі витрачають 212 хвилин на перегляд різного відео, вмикаючи телевізор, інтернет-ролики і DVD, щодня. Пік активності припадає на 21:00. Неабиякий час віднімають і комп'ютери - більше 70% людей мають доступ до комп'ютера вдома, а трохи більше третини використовують його на роботі. 

У середньому людина витрачає 91 хвилину в день, прослуховуючи радіо, і близько 80 хвилин - на обмін текстовими повідомленнями в соціальних мережах і електронній пошті. У 2009 році британці послали таких повідомлень 104 млрд. у порівнянні з 27 млрд. в 2004 році, вирахували вчені.

Тим часом, люди старші 55-ти все більше використовують комп'ютери, при цьому більше половини з них, хто має доступ до Мережі, роблять це, в основному, щоб скористатися електронною поштою. Їхній інтерес до соціальних мереж за останні два роки подвоївся: в даний час членами яких-небудь соцмереж є 12% людей похилого віку. 

«Молоді люди показали більше змін у тому, як ми використовуємо засоби масової інформації. Але розрив між молодими і людьми похилого віку починає звужуватися», - сказав прес-секретар незалежного британського регулятора ринку зв'язку Ofcom Пітер Філіпс.
Категорія: Новини технологій · Переглядів: 1676 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
0
1 BACS • 10:30, 20.08.2010 • url Матеріал
у кого половину, а у кого і все не рахуючи сна... "ГОКО диявла" дивиться на кожного і навіть зараз... коли ти читаєш цей комент... :o
girl_devil
avatar
1
2 mr_smith • 14:49, 20.08.2010 • url Матеріал
Щось ти перегнув з тим оком, дехто дуже вразливий може твою аватару неоднозначно спийняти. :D

Цікаво як до виникнення всіх цих технологічних сучасностей люди жили і на що їхнє життя витрачалось? Ото написав листа, відправив поштовим кінним екіпажем в Пєтєнбург, прочекав відповіді півроку, от так життя і пройшло з користю. Зате тепер технології допомагають, написав електронного листа друзям і через півгодини ви вже в кафе, або розіслав комерційну пропозицію потенційним клієнтам і через півгодини відправляєш по електронці договір на поставку...
Зайшов на сайт - взнав останні новини з селища, хоча в селі вже півроку не був... і т.д.

avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: