rss · П'ятниця, 30.10.2020, 04:27

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

01.01.2011 17:55

Вчені довели - Санта-Клаус існує

Зокрема, здатність за лічені хвилини розвезти подарунки в мільярдів будинків, пояснена тим, що сани Санта-Клауса створюють розриви в просторі-часу, свого роду "хмари відносності". Завдяки їм у системі відліку, пов'язаної з Сантою, на роздачу подарунків йдуть місяці кропіткої праці, в той час, як для стороннього спостерігача все відбувається практично одномоментно.

Сани, крім іншого, виконані із стільникового титанового сплаву, здатного змінювати свою форму у польоті, а покриває їх наноструктурована "шкіра" знижує опір повітрю на високих швидкостях. Вбудована електроніка й лазерні датчики погодних умов допомагають вибирати найоптимальніший маршрут до мільйонів дахів. Звичайно, самі північні олені, що тягнуть сани, не вміють літати - переконані американські учені. У цьому вмінні тваринам допомагають банальні ракетні ранці, що живляться реакторами холодного ядерного синтезу.

Автори дослідження пояснили і вміння Санти-Клауса визначати, хто з дітей добре себе вів у минулому році, а хто - погано. Для цього різдвяний дід використовує кілометрову антену, що збирає мозкові хвилі дітей з усього світу. Суперкомп'ютер по хитромудрому алгоритму перетворює знайдені сигнали у вчинки та побажання, а далі перероблена інформація надходить в бортовий комп'ютер саней. Він складає список примірних діточок і тих подарунків, про які вони мріють.

Американці також порахували, що ніякі технології не дозволять Санті відразу помістити в санях весь запас подарунків. Але існує альтернативний спосіб послідовно облетіти всі будинки без повернення на "базу": подарунки продукуються безпосередньо в мішку, кожен предмет - прямо на "своєму" даху, перед самим спуском Санти в димохід (що він робить, будучи одягненим в жаростійкий костюм з вуглецевого полімеру).

Відповідає за таке виробництво вбудована в мішок нанофабрика або "зворотний термодинамічний процесор". Вихідною сировиною для цього апарату є, судячи з усього, сажа з комина та інші місцеві матеріали.
Категорія: Курйози · Переглядів: 2968 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/3
Популярні новини:
Всього коментарів: 2
avatar
1
1 BACS • 18:44, 01.01.2011 • url Матеріал
каліфорнія дає життя... stena нанотехнології і подорожі в часі - це круто! ^_^ гготовий стати учнем пенсіонера санти... :D
avatar
2
2 mr_smith • 19:03, 01.01.2011 • url Матеріал
То вони перепили чи перекурили.
А в принципі сучасним дітям можна так пояснювати про Дідо Мороза. :)
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.236.35.159
Браузер:

Cайт живе: