rss · Понеділок, 18.02.2019, 17:42

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

02.07.2013 12:08

Вчені: через декілька років нас чекає глобальне похолодання


Вчені: через декілька років нас чекає глобальне похолодання

Науковий співробітник японського національного агентства по морським дослідженням Мототака Накамура заявив, що через два роки на Землі може відбутися зміна клімату.

За його даними, планету чекає зовсім не глобальне потепління, а, навпаки, похолодання.

Вчений простежив дані про зміну світового клімату з 1957 року і до теперішнього моменту, а потім вивчив показання температури поверхні води Гренландського моря за той же проміжок часу.

Зіставивши отриману інформацію, він зробив висновок, що 70-річний цикл потепління добігає кінця і скоро поступиться місцем циклу похолодання.

«Коливання температури Гренландского моря є хорошим індикатором змін, які відбуваються у напрямках теплих і холодних течій Атлантичного океану в середньому раз на 70 років», - пояснив Накамура.

На сьогоднішній день теорія глобального похолодання не має стільки союзників, скільки глобальне потепління. Згідно позиції Міжурядової групи експертів зі зміни клімату, «50 років потепління здебільшого викликано зовнішнім впливом природних факторів або регіональної діяльністю людини».

Останньому фактору японський фахівець також приділив особливу увагу, уточнивши, що його модель досліджень не враховувала парниковий ефект. «Тепер нам необхідно вивчити, як фактор людської діяльності втручається в процес зміни клімату», - додав він.

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 907 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.206.175.155
Браузер:

Cайт живе: