rss · Вівторок, 20.11.2018, 01:08

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

06.10.2012 17:35

Важкі сумки провокують депресивний стан

Група психологів з Національного університету Сингапуру і Гонконзького університету досліджувала вплив на психіку людини в результаті постійного носіння важких сумок. Результати роботи вчених показали, що ймовірність виникнення і розвитку депресії у постійно обтяжених людей набагато вище, ніж в інших людей.

Дослідження показали, що необхідність перенесення важких об'єктів занурює людину в депресивні думки на рівні підсвідомості. Це дозволило сінгапурським психологам зробити висновок, що фізичні фактори, а саме носіння тягарів, роблять безпосередній вплив на психологічний стан людини.

Під час проведення експерименту вчені пробували з'ясувати, на скільки, при носінні важких об'єктів відчуття, можуть вплинути на судження людей у ​​темах, які ніякого відношення до перенесення важких речей не мають. У багатьох учасників експерименту відзначалося більше відхилення мислення в негативну сторону.

У ході дослідження психологи також з'ясували, що негативний вплив зовсім не обов'язково буде. У тих учасників експерименту, яким під час його проведення запропонували направити своє мислення не на важку вагу переношуваних предметів, а на що-небудь легке, негативний вплив був набагато меншим. Таким чином, вчені підтверджують відому істину, що головне не сама проблема, а наше до неї ставлення.

Категорія: Інші цікаві новини · Переглядів: 1057 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
1
1 BACS • 21:04, 11.10.2012 • url
а я то думаю, чого я не люблю сумки важкі носити... bb
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.147.142.16
Браузер:

Cайт живе: