rss · П'ятниця, 16.11.2018, 15:14

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

15.08.2010 18:15

Ван Дамм зніметься в новому фільмі лише з любові до Києва

Жан-Клод Ван Дамм буде зніматися в новому фільмі в Києві абсолютно безкоштовно. Голлівудський актор з радістю прийняв запрошення продюсерів на участь в зйомках. 

Тим, хто більш-менш цікавиться життям і творчістю 49-річного Жана-Клода Ван Дамма, добре відомо про любов актора до української столиці. Краси Києва, а особливо його розважальні заклади давно і щільно засіли в серці американця.

Тому, коли від творців картини «Ржевський проти Наполеона» йому надійшла пропозиція знятися в епізоді фільму, зірка «Подвійного удару» тут же почав пакувати валізи.

- Жан-Клод буде працювати у нас безкоштовно, - розповів один з учасників знімальної групи. - Однак ми оплачуємо йому проживання в чотирикімнатній квартирі в двох кроках від Майдану Незалежності. 

Поки роль, яку виконає актор, тримається в секреті, але можна припустити, що рідна французька мова допоможе артистові зіграти якогось наближеного до французького імператора, якого зіграє Володимир Зеленський. Протистояти йому буде поручик Ржевський у виконанні Павла Дерев'янко. Актори чекають не дочекаються, коли зможуть приступити до зйомок.
Категорія: Кіно, теле, відео новини · Переглядів: 1250 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.167.18.170
Браузер:

Cайт живе: