rss · Четвер, 18.10.2018, 14:58

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

22.06.2013 15:35

Вахіде Гердюм в ролі Хюррем Султан подробиці контракту


Вахіде Гердюм в ролі Хюррем Султан подробиці контракту

Стали відомі подробиці укладення контракту з Вахід Гердюме на виконання ролі Хасекі Хюррем Султан у серіалі «Величне століття».

Після того, як продюсерам серіалу довелося шукати нову актрису на роль Хюррем, Вахіде Гердюм першою отримала цю пропозицію. Проте актриса погодилася на участь в серіалі не відразу. Перш ніж дати остаточну відповідь, Вахіде вирішила переговорити з Мер'єм Узерлі і поцікавитися у актриси про причини її раптового від'їзду. До того ж, Вахіде хотіла особисто переконатися в тому, що Мер'єм дійсно не збирається повертатися до Туреччини і продовжувати зйомки серіалу.

Зі слів Вахіде, актриса хотіла уникнути непорозумінь, а також запобігти всіляким пліткам і чуткам, які у величезній кількості з'явилися в засобах масової інформації. Вахіде Гердюм неодноразово намагалася додзвонитися до Мер'єм, але, на жаль, їй так і не вдалося поговорити з нею особисто. Телефон актриси був або відключений, або ж трубку знімав батько Мер'єм. Коли батько Мер'єм Узерлі в досить різкій формі попросив Вахід не турбувати його дочку і надалі не дзвонити їй Вахіде відмовилася від будь-яких спроб поспілкуватися з Мер'єм і прийняла пропозицію продюсерів «Величного століття». Продюсерська компанія «TIMS Productions», зі свого боку, заявила, що всіляко підтримуватиме Вахід Гердюм.

Однак після виходу на екрани 103-ї фінальної серії третього сезону в ЗМІ і в соціальних мережах на нову виконавицю ролі Хюррем Султан обрушився шквал критики і обурення. Продюсери серіалу були просто приголомшені такою бурхливою реакцією, яка пішла з боку шанувальників серіалу.

«Яку бурю обурення і неприязні викликала нова Хюррем!.. Шанувальники «Величного століття» буквально з брудом змішали і саму Вахіде Гердюм, і всю команду серіалу. Коментарі в Twitter настільки численні і експресивні, що створюється враження, ніби всі тільки й живуть цим серіалом. Така зайва реакція на події в «Величному столітті» нам не потрібна!».

Категорія: Кіно, теле, відео новини · Переглядів: 1595 · Додав: mr_smith
Рейтинг: 5.0/1
Популярні новини:
Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.196.26.1
Браузер:

Cайт живе: