rss · Неділя, 01.11.2020, 01:24

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

27.12.2009 23:08

В Житомирській області завершується сезон полювання


На вихідних 27-27 грудня завершується сезон полювання на хутрових та копитних звірів.

Про це повідомляє радіо „Житомирська хвиля”.

В Житомирському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відзначають, що у 2009 році зафіксовано менше порушень, ніж торік.

За останніми даними, складено 219 протоколів на порушників правил полювання, що на 20 менше, ніж у минулому році, а ось зброї вилучено більше. Зріс і розмір накладених на порушників штрафів (з 14 до 18,5 тисяч гривень).

Заступник начальника управління Юрій Захожий говорить, що робота мисливствознавців іноді пов’язана зі смертельним ризиком:
"В цьому місяці при затриманні невідомої особи зі зброєю нею був зроблений постріл у мисливствознавця Бердичівського лісгоспу. Дякувати Богу, все обійшлося".

За цим фактом прокуратура порушила кримінальну справу, яка зараз перебуває в стадії розслідування.
Тим часом в Житомирській області нерозподіленими залишаються більше одного мільйона гектарів мисливських угідь. І впродовж найближчих півроку жоден гектар не буде наданий у користування. Про причини такого рішення розповів голова обласної ради Віталій Француз.

«В законі про мисливські господарства, який був прийнятий ще на початку 90-х років, є стаття, в якій йдеться про сплату за землю. Розмір плати не був встановлений. Дія цієї норми була відтермінована до 1 січня 2010 року».
 За яким тарифом повинні платити за землі мисливських угідь їх користувачі після 1 січня – рішення з цього питання ще не прийнято.

Натомість нещодавно з’явилась постанова Кабінету Міністрів, яка зупиняє до 1 липня 2010 року прийняття рішень про надання у користування мисливських угідь. Зазвичай, рішення про надання у користування мисливських угідь приймає обласна рада після розгляду документів, що їх подають мисливські товариства.
Житомир.info
Категорія: Новини Житомирщини · Переглядів: 1535 · Додав: Shooler
Рейтинг: 5.0/2
Популярні новини:
Всього коментарів: 1
avatar
1
1 Mr_HYDE • 12:58, 28.12.2009 • url Матеріал
Ну досить вже тваринок мучити. hataskrayu
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: